ढिलो कुकरले यो ड्रेसिंग सुमे र स्वादिष्ट बनाउँछ। यो ड्रेसिंग रोटी र कंक्रीट को संयोजन संग बनाइन्छ।
सूखे जडीबुटीहरू राम्रो गुणस्तर कुखुराको मसाजको साथमा बदल्नुहोस्, यदि चाहियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन
- 1 1/2 प्याज प्याज (कटाई)
- 2 कप अजमेर (कटाई)
- 1/4 कप अजवाइन sprigs
- 6 कप रोटी क्यूब्स (थोडा सुकेको)
- 5 देखि 6 कप कुकुर (टुक्रा टुक्रा)
- 1 चम्मच कुखुराको मौसम
- 1 चम्मच नमक, वा स्वाद
- 1 1/2 चम्मच सूखे ऋषि (क्रमांक)
- 1 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1/4 चम्मच मरिच, वा स्वाद
- 1/2 चम्मच जमीन मार्जोरम
- 2 देखि 2/2 कप मुटुको भात
- वैकल्पिक: diced giblets
- 2 ठूला अण्डाहरू (पिडा)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Skillet मा मक्खन पिउने; प्याज र अजमेर जोड्नुहोस्। कुकुर, प्याज सम्म स्थिरता पारदर्शी छ। अजमोरी पातहरू थप्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा रोटी र कंक्रीटको साथ मक्खन मिश्रण मिलाउनुहोस्। जडी बूटियों र सीजनहरु लाई जोडें र राम्रो सामाग्री संग मिश्रण गर्न को लागि टच।
- धेरै चिकन भाइरसमा नरम पार्नुहोस्, त्यसपछि प्रयोग गर्नुपर्दा giblets जोड्नुहोस्।
- अण्डा थप गर्नु अघि, सिजनिंगहरू जाँच गर्न स्वाद। आवश्यक भएमा बढी नमक र जडी बूटहरू थप्नुहोस्।
- पिटेको अन्डाहरू थप्नुहोस् र राम्ररी मिलाउनुहोस्।
- हल्का ढंगले एक चिकिएको कुलो कुकरमा प्याक गर्नुहोस्।
- उच्च 45 मिनेटमा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्; LOW लाई कम गर्नुहोस् र 4 देखि 8 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस्।
- तपाईं रोटी क्यूबको स्थानमा व्यापारिक रोटी र कडा रोटी भर्ने मिश्रण प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, तर जडी बूटी र नमक हटाउनुहोला (वा सिजनहरू मात्र स्वाद जोड्नुहोस्) र चिकन भाँडाको बारेमा 1 अतिरिक्त कप थप गर्नुहोस्।
थप भरपूर व्यञ्जनहरू
दक्षिणी कर्नब्रेड र ओसिटर ड्रेसिंग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1601 |
| कुल मोटा | 175 जी |
| पागलिएको बोसो | 36 g |
| असंतृप्त फैट | 116 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 174 मिलीग्राम |
| सोडियम | 601 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |