मिनी मासुलोभाउहरूको सुन्दरता यो हो कि तिनीहरू नियमित मासुलोफको आधा भन्दा कम समयमा पकाउँछ। यी मिनी चिकन मासुलोभसहरू भाग नियन्त्रणमा एक उत्तम व्यायाम हो, साथै साथै सामान्य सामान्य जमीनको माटोको विभिन्न प्रकारको एक ठूलो विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड मैदान चिकन (अतिरिक्त-लान)
- 1/2 प्याज प्याज (पतला कटाई)
- 1/2 कप गाजर (ग्रिड)
- 1/2 कप मशरूम (पतला कटाई)
- 1/4 कप ताजा अजवा (पतला कटाई)
- 1/2 कप सूखे रोटी
- 1 Tbsp।
- Worcestershire सॉस
- 1/4 कप टमाटर क्याचअप
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वमा ओवन 400 देखि 400 सम्म
- नटस्ट्रिक पकाउने स्प्रेको साथ 12-प्यान मफिन टिन कोट।
- एक ठूलो कटोरा मा, प्याज, गाजर, मशरूम, अजमोद र ब्रेडक्रम्ब संग ग्राउंड चिकन को संयोजन को लागि एक कांटा को उपयोग गर्नुहोस। Worcestershire चटनी, केचअप र अन्डा थप्नुहोस्, र राम्रो मिश्रण। मिक्सर मफिन प्यानमा फैलो, प्रत्येकको आधा पूर्ण भरेर।
- 20 देखि 25 मिनेटसम्म बेक गर्नुहोस्, आन्तरिक तापमान 170 एफ सम्म पुग्छ।
प्रति सेवा (दुई मिनी मासुलोभवन) : क्यालोरी 153, फैट 42 बाट क्यालोरी, कुल फैट 4.8 जी (एस 1 जी), कोलेस्ट्रॉल 98 एमजी, सोडियम 254mg, कार्बोहाइड्रेट 10.4 ग्राम, फाइबर 1.1 ग्राम, प्रोटीन 17.3 ग्राम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 141 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 11 जी |