क्रिसपीस हैश ब्राउन पकाउनुहोस्
हैश ब्राउन को लागि यो सरल नुस्खा कटा हुआ आलु देखि बनाइन्छ जुन क्रिसमस सम्म गर्म मक्खन र तेल मा पकाएको छ। तिनीहरू ग्रिड वा एक कुखुरामा तयार हुन सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 एलबीएस रस्केट आलु, उबलाएको, कूल र खुट्टा
- 2 बजे। तेल वा स्पष्ट मक्खन (वा दुई को मिश्रण)
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- पकाएको आलुलाई टुक्रा गर्न खाद्य प्रोसेसर वा एक ह्यान्डटरको कटर संलग्नक प्रयोग गर्नुहोस्।
- आफ्नो ग्यालेक्सी वा कुखुरालाई उच्च गर्मीमा हटाउनुहोस् र तेल र / वा स्पष्ट मक्खन थप गर्नुहोस्।
- छाया भएका आलुहरू थप गर्नुहोस् र उनीहरूलाई ग्यालेक्सी वा कुखुराको छेउमा फ्याक्छन्।
- जब आलु तल तल्लोमा खरानी हुन्छ (लगभग 10 मिनेट, तर तिनीहरूलाई जलाउन नदिनुहोस्), तिनीहरूलाई बिस्तारै र अर्को तिर खैरो धेरै खतरनाक सम्म। नमक र काली मिर्चको साथ ऋषि ब्रह्मांड र सेवा गर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 190 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 53 मिलीग्राम |
| सोडियम | 115 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |