ताजा स्ट्राबेरी वा ब्लूबेरीको साथमा यो नीस्ट लेमन पाउन्ड केक कोर्नुहोस्। केक पाउडर गरिएको चीनीको साथ धकेल्नुहोस् वा केकको माथिल्लो र माथिल्लो पक्षमा वैकल्पिक ताजा लेमन चमक बज्छ।
सम्बन्धित पद्धति : Mouthwatering नींबू पाउन्ड केक
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 चम्मच मक्खन
- 2/3 कप शर्करा (दानेदार)
- 4 अन्डा व्यक्ति
- 1 1/4 कप केक आटा
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/3 कप दूध
- 2 चम्मच नींबू छील (पतला ग्रेटेड)
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 चम्मच नींबू निकाय
- वैकल्पिक ग्लेज:
- 1/2 कप शर्करा (दागिएको)
- दुई लेन्सको रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- मक्खन र आटा 9-by-5-by-3-inch loaf pan।
- एक मिश्रण कटोरा मा, क्रीम र मल बनाउन सम्म 2/3 कप चीनी को मक्खन। एक अलग कटोरा मा, हल्का र नींबू रंग सम्म अण्डा मान्छे को हरायो; कष्टयुक्त मिश्रणमा राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- एकसाथ उचालो, बेकिंग पाउडर, र नुन। गहिरो रूपमा दूधसँग बदल्दा पहिलो मिश्रणमा आटा मिश्रण थप गर्नुहोस्। राम्रो भयो।
- नींबूको छातीमा मिश्रण र नींबूको रस को 1 चम्मच र अङ्कहरु। चम्मच बटरले तयार खाएको पानमा। लगभग 45 देखि 50 मिनेटसम्म उठाउनुहोस्, वा काठको पाना केन्द्रमा घुसाउनुहोस् जब सम्म सफा हुन्छ र केक प्यानको छेउबाट टाढा टाढा छ।
- एक रैकमा प्यानलमा कूलमा 45 मिनेट; पानबाट हटाउनुहोस् र राम्रो तरिकाले राम्रो गर्नुहोस्। यदि चाहियो भने, माथिको माथिल्लो पाउडरलाई सिफ्ट गर्नुहोस्।
वैकल्पिक लेमन ग्लेज
- एक saucepan मा 1/2 कप को चीनी संयोजन दुई लेमन को रस संग। चिनियाँ भंग नभएसम्म कम गर्मीमा सिमाना गर्नुहोस्।
- धीरे - धीरे नींबू को खोप ब्रश को माथि र गर्म कोक को किनारहरुमा ब्रश।
विशेषज्ञ सुझावहरू
पाउन्ड केक - कम से कम भाग मा - हावा मा शामिल हुँदा मक्खन र चिनी क्रमामा लगाइएको छ। 4 देखि 5 मिनेटको लागि मक्खन र चिनियाँलाई कलर र कलरमा रंग र चम्किलो पार्छ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 218 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 94 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |