यो मक्खन, अण्डा, र अन्य अवयवहरूको साथ एक साधारण चाय केक नुस्खा हो। यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने कुञ्जीमा कुञ्जी वा कुखुराको कुखुरामा राखिएको कुकुरको साथ कुकीहरू फ्ल्याट गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1 कप मक्खन, कोठाको तापमान
- 2 अण्डा
- 2 3/4 कप आटा
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 2 चम्मच क्रीम को थारर
- 1/2 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 F. रेखा एक कुकी पाना तापक्रम पेपर वा सिलिकॉन बेकिंग चट्याई वा हल्का तेलसँग ताप्नुहोस्।
- मिक्सर कटोरामा चिनो र मक्खन मिलाउनुहोस्, हल्का र चम्किलो हुन्छ। एक समयमा एक अण्डा थप्नुहोस् , प्रत्येक अतिरिक्त पछि राम्ररी धकेल्छ। अर्को कटोरामा, आटा अन्न, बेकिंग सोडा, थारू क्रीम र नमक; कष्टयुक्त मिश्रणमा थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- कुकीको आटा सानो बलहरूमा आकार गर्नुहोस्। तयार कुकी पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्। गिलासको फ्लैट तलको साथ फ्ल्याट थिच्नुहोस्। वैकल्पिक: प्रत्येक कुकिलाई भ्यागुण गर्नुअघि ग्लासमा चीनीमा डुबाउनुहोस्।
- 350 मिनेटमा 10 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 25 मिलीग्राम |
| सोडियम | 79 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |