यो अनानास फ्र्रेडिंग नुस्खाले एक तह केक भर्न र माथि बढाउन पर्याप्त बनाउँछ। यो cupcakes को लागि एक राम्रो फ्रस्टिंग पनि छ। कुचल अनानासले अद्भुत फलको स्वादलाई ठुलो पार्छ। केवल चार अवयवहरू यो सरल टपिंगमा जान्छन्।
बन्डट केक वा ट्याब्लेट केक लागि, नुस्खालाई ठुलो पार्नुहोस् तर थप अनानास थप गर्नुहोस् र केक माथि टाँस्नु। उत्कृष्ट उष्णकटिबंधीय स्वादको लागि टिप गर्न 1/2 कप फ्लेको नारियल (तपाइँ मनपराउनुभएको छ) थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप मक्खन
- 4 कप sifted confectioners 'चीनी
- 6 चम्मचहरू राम्ररी पकाएको अनानास
- 1 देखि 2 चम्मचपंथी अनानास रस को पकाएको कुना अनानास देखि
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा जाल चलानी राख्नुहोस् र अनानासको रस कटोरामा थिच्नुहोस्। रसलाई अलग गर्नुहोस्।
- कुचल अनानास को 6 चम्मच (लगभग 1/3 कप) मा एक सानो कटोरा मा मापन र अलग। रेफ्रिजरेट वा कुनै पनि बाँकी कुचल अनानास र रसलाई अर्को प्रयोगको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग क्रीम चिकनी र क्रीम सम्म सम्म मक्खन। धीरे - धीरे कन्फेक्शनरको चिनीमा हराउनुहोस्। हल्का र चम्किलो हुने बेलामा धकेल्दै जारी राख्नुहोस्।
- 6 चम्मचका चक्कुको अनानासको माला र यो पर्याप्त अनानास रस को लागि यो फैलाने योग्य बनाउन को लागि पर्याप्त। राम्ररी मिश्रण गर्न हराउनुहोस्।
- केक परतहरू वा cupcakes मा फैलाउनुहोस्। यदि वांछित भएमा, थप कुचल अनानास थप गर्नुहोस् र बन्डट केकमा मिश्रण बनाउनुहोस्।
भिन्नता
टुप्पोमा 1/2 कपको तौलिएको नारियल थप्नुहोस्। टोस्ट नरिवलको लागि, यसलाई सुकिलो स्लिलेटमा फैलाउनुहोस् र मध्यम गर्मीमा स्किलेट राख्नुहोस्। कुखुरा, अँध्यारो नगर्ने र निरन्तर सुत्ने सम्म लगातार निरन्तरता र मोडिन्छ।
2-लेयर केकको लागि पर्याप्त फ्रस्टिङ बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 170 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |