टाउको काट्न अघि उनीहरूको स्वाद तीव्र बनाउँछ। यसले कच्ची-प्यान्ड डिब्बाबंद टमाटरहरूसँग अक्सर फरक हुन्छ भनेर लुघ र तरललाई रोक्छ।
यो नुस्खा टमाटरको एक पन्टको लागि हो, तर अगाडी जानुहोस् र तपाईलाई चाहानुहुन्छ जुन धेरै जार बनाउन को लागी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड टमाटर
- 1 चम्मच नींबू रस (वा सिरका वा 1/4 चम्मच साइट्रिक एसिड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- तपाईंको ओवनको दलाललाई पहिले नै राख्नुहोस्। टमाटरको स्टेमको छोटो काट्नुहोस्।
- एक पाकमा पानामा पानामा टमाटरहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्। टमाटर अन्तर्गत बिरुवा र बिरुवा राख्नुहोस् जब टमाटरले कालो स्पेस देखाउन थाले तर जलाउने छैन। टमाटरहरू घुमाउन र तिनीहरूलाई ब्रोलर अन्तर्गत टाँस्न को लागी टमाटरहरू प्रयोग गर्न टिमका अन्य पक्षहरू चर्को लाग्न थाले।
- टमाटरबाट टाढा टाँस्नुहोस्। प्रत्येक अन्तिम छाला बन्द गर्नको लागी चिन्ता नगर्नुहोस्। धेरैजसो बीउ जेल बाहिर निस्कनुहोस्, तर फेरि, हरेक अन्तिम बीउ बाहिर जाने बारे चिन्ता नगर्नुहोस्।
- टमाटरहरू सफा कनिंग जारहरूमा प्याकेज गर्नुहोस् (यो पहिलो तिनीहरूलाई बाँझ्न आवश्यक छैन)। 1 चम्मच नींबूको रस वा सिरका प्रति पिन्ट जार जोड्नुहोस्, टमाटरहरूमा प्याज गरेपछि यसलाई लुकाउनुहोस्। यो स्वादवादको लागि होइन: यो सुरक्षा समस्या हो र तपाईले अतिरिक्त एसिड चाहिन्छ कि सुरक्षित तरिकाले टिमटरहरू दबाब बिना क्यान्सर गर्न सक्दछ।
- कुनै पनि एयर बुलबुले जारी गर्न चम्मचको पछाडि टमाटरहरूमा तल थिच्नुहोस्। टमाटर र जारको रिम बीच 1/2 इन्च टाउको स्पेस छोड्नुहोस्।
- क्यान्सर लिड सुरक्षित गर्नुहोस्। 35 मिनेटको लागि उबलने पानीको स्नानमा जर्स प्रसोधन गर्नुहोस् (यदि तपाईं उच्च उचाइमा बस्नुहुन्छ भने क्यान्सर समय समायोजन गर्नुहोस्)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |