यदि उच्च मा उच्च पकाएको छ भने, यो स्वादपूर्ण सेब मक्खन बनाउन सबै दिन लाग्छ।
निश्चित गर्नुहोस् र यो नुस्खाको लागि मूल crock बर्तन मध्ये एक प्रयोग गर्नुहोस्। एक मूल क्रकपट्टि मात्र तीन सेटिङहरू छन्, बन्द, उच्च र कम। तिनीहरू न्यानो सेटिङ्गको रूपमा गर्म रूपमा खाना पकाउँदैनन्, र तपाईले नयाँ क्रोकोपोटमा सेब मक्खन जलाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 देखि 14 सेबहरू (मिठो-टार्ट, एक वाइनप जस्तो)
- 2 कप सेब साइडर (या रस)
- 2 कप चीनी
- 2 चम्मच दालचीनी
- 1 चम्मच सबैस्पेस
- 1 चम्मच जमीन लौंग
- 1 चम्मच फाउंडेशन अख्तियार
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का तेल क्रकपोट।
- छील नगर्नुहोस्, तर धुलो, कोर र तिमाही सेब। Crockpot मा राख्नुहोस्। साइडरमा हलचल।
- कवर गर्नुहोस् र कममा पकाउनुहोस् 10 - 18 घण्टा (वा उच्च - 2 घण्टाको लागि उच्च)।
- खालहरू हटाउन खाना खाईमा नरम फल राख्नुहोस्। फलफूल फिर्ता फर्केर पोष्टमा मापन गर्नुहोस्। प्रत्येक पित्ता (2 कप) फलको लागि थपिएको छ: 1 कप शर्करा, 1 चम्मच दालचीनी, 1/2 चम्मच अल्पस्पति, 1/2 चम्मच ग्राउण्ड लौलो र 1/2 चम्मच ताजा तालु नटमे।
- राम्रो तरिकाले हलचल। आवरण र 6 देखि 8 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्। प्रत्येक 2 घण्टा हल गर्नुहोस्।
- फल र रस पकाउन अनुमति दिन 3 घण्टा पछि आवरण हटाउनुहोस्।
- गरम कनिंग जार मा चम्मच र कनिंग जार दिशाहरु को अनुसार अगाडी बढयो। वा फ्रीजर कन्टेनरहरूमा चम्मच।
- स्याउ मक्खन ठिक गर्न र त्यसपछि फ्रिजमा भण्डारण अनुमति दिनुहोस्।
Recipe Tips
- स्याम्पको आकारको साथ डिब्बाबंद कुल रकम फरक हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 51 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |