यो शानदार मूंगफली मक्खन Fudge Frosting एक समृद्ध स्वादको लागि कोको पाउडर र मूंगफली मक्खन प्रयोग गर्दछ। यो कुनै के केक लागि पूर्ण समाप्त छ।
यो एक साधारण बटरक्रीम केक हो, मूंगफली मक्खन र कोकोआ पाउडर संग जोडिएको छ। कोको पाउडर स्वादको अद्भुत गहिरो जोड्छ र कोकोआले फ्रिस्ट्रिङ्ग बनाउँदैन, किनकी यसले दूधमा राम्रो भंग गर्छ।
निश्चित गर्नुहोस् कि तपाईले यो ठट्टालाई साँच्चै राम्रोसँग हराउनुहुन्छ। वास्तवमा यो धेरै कठिन छ, यदि असम्भव छैन, यसलाई ओभरब्याट गर्न! अधिक तपाईंले यो धब्बालाई हराउनुभयो र अधिक मखमली यो हुनेछ।
यो नुस्खा 9 9 "x 13" पानाको केक, 9 9 वा 8 "राउन्ड दुई-तहको केक, वा 24 कपकोकहरू फ्रस्ट हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप मक्खन (नरम)
- 1/3 कप मूंगफली मक्खन
- 1/3 कप कोकोआ पाउडर
- 4 देखि 5 कप पाउडर चीनी
- 1/3 देखि 1/2 कप पुरा दूध
- 2 चम्मच वेनिला
- चुरोट नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम कटोरामा, मक्खन र मूंगफली मक्खन मिलाउनुहोस् र राम्रो तरिकाले हराउनुहोस्। कोको पाउडर र पाउडर गरिएको चीनीको 1 कप थप गर्नुहोस्; चम्किएको बेलासम्म
धीरे - धीरे बाँकी पाउडर भएको शर्करा र दूध फ्रस्टिंगमा, वैकल्पिक रूपमा थप गर्नुहोस्, जबसम्म आवश्यक स्थिरता पुग्यो। वेनिला र नमक थप्नुहोस् र कम से कम पाँच मिनेटको लागि, पहिले प्रयोग गर्नलाई रोक्नुहोस्। Frosts एक 13 "x 9" केक, 24 cupcakes, वा 9 "तह केक।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 149 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 47 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |