यो सानो मफिन कप पाई ठीक गर्न को लागी सजिलो छ र ताजा व्हीप्ड क्रीम संग वा अचम्मको स्वाद संग स्वाद छ। सेवा गर्नु अघि दालचीनी शर्कराको साथ पिईहरू छिटो पार्नुहोस्।
बिस्कुट मिक्स यस नुस्खामा प्रयोग गरिन्छ, साथै अण्डा, मसला र मीठो आलु शुद्ध। यदि तपाईंसँग बिस्कुट बेकिंग मिश्रण छैन भने, मेरो घरको संस्करण प्रयास गर्नुहोस् ।
यो पनि हेर्नुहोस्
मिठाई आलु पेकान कुकीज
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मिठाई आलु शुद्ध (डिब्बाबंद वा ताजा)
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप बिस्कुट मिक्स
- 1/2 कप शर्करा
- 3/4 कप निष्कर्षित दूध
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3/4 चम्मच ग्राउण्ड दालचीनी
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- पिच मैदान अदरक
- गार्निश: तातो हावाकार क्रीम (वा ठुलो पिसाब काटेर)
- वैकल्पिक: दालचीनी शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 375 डिग्री एफ (190 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 5) ताप्नुहोस्। 12 मफिन कपहरू निक्स्च्याक पकाउने स्प्रेसँग स्प्रे गर्नुहोस्।
- एक मध्यम मिश्रित कटोरामा, अण्डा, बिस्कुट मिक्स, चिनी, भत्किएको दूध, वेनिला, दालचीनी, पोषक र अदरकसँग कद्दीन जोड्नुहोस्। सुचारु नभएसम्म इलेक्ट्रोनिक मिक्सरसँग बिर्नुहोस्।
- प्रत्येक मफिनको प्यालामा मीठो आलू मिश्रणको 1/4 कपको चम्मच।
- 25 देखि 30 मिनेटको लागि प्याज मिलाउनुहोस्, वा खैरोड र सेट सम्म। प्याज मफिन कपको किनारबाट टाढा जान्छ।
- रैकमा प्यानमा 10 मिनेटको लागि शांत गर्नुहोस्। ध्यानपूर्वक प्रत्येक ढोका वरिपरि ढोकामा तीव्र चक्कुलाई स्लाइड गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई प्लेट वा ट्रेमा लिनुहोस्। 10 देखि 15 मिनेट लामो समयसम्म ठुलो र त्यसपछि व्हाइड क्रीम र दालचीनी शर्कराको साथमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रीम पनीर फ्रस्टिङको साथ मीठो आलू लोफ केक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 112 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 81 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |