यी सेब मफिन बेकिंग भन्दा पहिले दालचीनी शर्करा मिश्रण सँग फ्याँकिएको छ। यी सेबहरू पतनको लागि उत्तम छन्। एक ब्याच ब्रेक र अफिसमा लैजानुहोस्, वा लंचबक्समा समावेश गर्नुहोस्।
तिनीहरू छुट्टीको बिहान पनि उत्कृष्ट छन्!
सम्बन्धित
Apple Crumble Muffins
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 अन्डा
- 2/3 कप सेबको रस (वा दूध)
- 1/2 कप सब्जी तेल (जस्तै कोनोला, मकईको तेल, वा ब्रोकर)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 1/4 कप ब्राउन शुगर, प्याक
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप पेकान वा अखरोट (कटाई)
- 1 सेब (खुली, cored, र पतला कटाई)
- 1/4 कप दालचीनी शर्करा (टपिंग गर्नका लागी *)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 400 डिग्री एफ (200 डिग्री सेल्सियस / ग्यास 6) ताप्नुहोस्।
- 18 मफिन कपहरू वा पेपर लिनका साथ लाइन लिनुहोस्।
- मिक्सिंग कटोरामा, अण्डा, सेबको रस, दूध, सब्जीको तेल, र वेनिला सँगै मिल्दो सँगै मिल्दो हुन्छ।
- अर्को कटोरामा आटा, शङ्का, पाक पाउडर र नुन जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- अँध्यारो नमिलेको हुँदा अण्डा मिश्रणमा आटा मिश्रण हल गर्नुहोस्। बल्लेबाज एकदम कम लुम्पी हुनेछ, तर यो ठीक छ। कटा नट र कटा सेतो मा हलचल।
- एक चम्मच वा स्कूपको साथ, भरिएको मफिन कप को बारे मा दुई-तेस्रो पूर्ण।
- प्रत्येक मफिनको शीर्ष माथि केही दालचीनी शर्करा छिचाउनुहोस्।
- 16 देखि 20 मिनेटको लागि उठाउनुहोस् वा सुनको भून सम्म।
- * दालचीनी शर्करा बनाउन को लागी, 1/1 कपको चर्को चक्करको साथ 1 1/2 चम्मच दालचीनी मिश्रण गर्नुहोस्।
- लगभग 1 1/2 दर्जन बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 190 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 463 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 7 g |