यो सुनहरा बार्बेक्यू सॉस एक पोर्क स्किब को लागि उत्तम प्रशंसा हो र यसको लोकप्रियता बढ्दै जा रहेको छ र अधिक देखि अधिक मान्छे उन चिपचिपा मिठाई टमाटर सस देखि दूर कि किराने को भंडारहरु को अलमारियों को रेखा मा बदल रहे हो। यो चटनी दाखिला को हल्का गर्मी संग सिरका को tanginess संग जोडने को लागि तपाईंलाई अविश्वसनीय केहि दिन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1 कप कपडा
- 1/2 कप सेब साइडर सिरका
- 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच सेतो मिर्च
- 1/2 चम्मच केनेन
यसलाई कसरी बनाउने?
- साउसेपमा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र 30 मिनेटको लागि कम तापमा उकालो पार्नुहोस्। प्रायजसो ज्वरो रोक्नको लागि चटनी हलचल गर्नुहोस्।
- एक चोटि पकाएर, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सस प्रयोग गर्नु अघि कोठाको कोठामा ठोक्नुहोस्। यदि समय अगाडी बढाएमा, पूर्णतया ठुलो, एक वाटर कन्टेनरमा राख्नुहोस् र तयारी पछि 1 हप्ता सम्म प्रशोधन गर्नुहोस्। सॉस केहि महिना को लागि फ्रीजर मा एक नै तरिका मा भंडारण गर्न सकिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 191 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |