यी पर्व चोप्सहरू डिलिबल ब्लू पनीर र जडीबुटी भरेर भरिएका हुन्छन्। यदि तपाईं नीलो पनीरको प्रशंसक हुनुहुन्न भने, तपाइँ आफ्नो छनौटको फटा वा पनीर प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 वेभ चोप्स (बेकार; लगभग 1 इन्च मोटी)
- भरिको लागि:
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 सेब (दादी smith; पतला कटाई)
- 1/2 कप नीलो पनीर (टुक्रा टुक्रा)
- 1 सानो खट्टा (पतला कटाई)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 चम्मच तुलसी (ताजा र पतला कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
भान्सा तैयार गर्न: सबै भित्री सामग्रीहरू एक मध्यम कटोरामा मिलाउनुहोस्। छुट्याइएको। तरकारीबाट अतिरिक्त वसा हटाउनुहोस् र प्रत्येक कुनामा एक सानो जेब सिर्जना गर्नुहोस्। 1/4 कपको नीलो पनीर मिश्रणको साथ भरें। टूथपेक्सको साथ सुरक्षित गर्नुहोस्। केला र काली मिर्चको साथ जैतूनको तेल र सिजनको साथ सावधानीपूर्वक ब्रश राख्नुहोस्।
मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। ग्रिलमा चोप्स राख्नुहोस् र मोटोपनको आधारमा प्रत्येक छेउमा 6-7 मिनेटको लागि पकाउन अनुमति दिन्छ।
एक पटक चाहेको दान मा पकाइएको, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र केहि मिनेटको लागि आराम गर्नु अघि आराम गर्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 612 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 251 मिलीग्राम |
| सोडियम | 377 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 67 g |