चिकेन र ड्रेसिङ क्यास्सेलले मङ्गलबारको रात परिवारको खानेकुराको लागि धन्यवादको स्वाद ल्याउँछ, बिना खाना र खाना पकाउने। केवल सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र यसलाई ओवनमा पप गर्न पप गर्नुहोस्। पनीर टपिंगले क्रंची अपील थप्छ, तर तपाईं यसलाई सजिलै हटाउन सक्नुहुनेछ।
एक सानो मात्रामा जैतून का तेल र मक्खनमा राम्रो तरिकाले पकाएको लिफ्टमा चिकन वा सास ताजा चिकन छाती प्रयोग गर्नुहोस्। यो क्यासरोलमा पनि एक rotisserie चिकन वा प्याकेज पुरा तरिकाले पकाएको चिकन चिकन स्ट्रिप्स।
तपाईं दिन अघि क्यासेल तयार गर्न सक्नुहुन्छ; यसलाई पन्जासँग राख्नुहोस् र यसलाई प्रशोधन नगरेसम्म तपाईं यसलाई बेक गर्न तयार हुनुहुन्छ। तपाईंको परिवारको मनपर्ने वेगाई पक्षको साथमा क्रेनबेरी चटका साथ क्यासीरोले सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गर्न सक्दछ (10 3/4 औंस) कमान्डर क्रीम मशरूम सूप
- 1 सक्छ (10 3/4 औंस) क्यान्सर सूप को क्यान्सर क्रीम
- 2 कप
- चिकन भाइरस
- 3 कपडाले पकाएको चिकन
- 1/2 कप पिघल मक्खन
- 1 प्याकेज
- (6 देखि 8 औंस) herb-seasoned stuffing mix या
- घर बनाएको भराई (3 देखि 4 कप)
- 1 कप कटाई पनीर, स्विस वा चरदार (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन देखि 350 एफ बटर एक 2- देखि 2 1/2-क्वार्ट पकाउने डिश वा नस्स्ट खाना पकाउने स्प्रे संग स्प्रे।
- जोडिएको सूप र चिकन भाइरस। Diced चिकन थप्नुहोस्।
- अर्को कटोरामा, पिसाब मक्खनलाई ड्रेसिंग बनाउन को लागी भान्सा मिक्स संग जोड्नुहोस्।
- चिकन मिश्रणमा ड्रेसिङ थप्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल गर्नुहोस्।
- तयार गरिएको क्यास्सेल डिशमा सबैले चम्मच र यसलाई 30 देखि 40 मिनेटसम्म उठाउँदछ वा माथिल्लो सुनको भून हुन्छ।
- यदि आवश्यक भएमा अन्तिम 5 मिनेटमा 1 कपको टुक्रा पनीरको साथ शीर्ष। प्रशीतन वा बायाँ स्थिर।
विविधताहरू
- चिकन को लागि diced खुट्टा टर्की।
- क्रीम को सूप को लागि चिकन क्रीम को चिकन।
- भरपूर मिश्रणमा सटाइड प्याज जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 813 |
| कुल मोटा | 60 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 206 मिलीग्राम |
| सोडियम | 645 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 34 g |