लियोन कैपरर सॉस संग यो ग्रील्ड सामन फैंसी वयस्क खाना जस्तै लाग््छ, तर यो वास्तव मा बच्चाहरु को लागि पनि उपयुक्त छ। तपाईं सामन नियमित रूप देखि ग्रिल मा, स्टोव मा एक ग्रिल पैन मा, या एक जर्ज फोरेनैन ग्रिल मा सकते हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 लेन्स को रस, विभाजित
- 1 चम्मच। जैतून का तेल
- 2 चम्मच। कटा ताजा ओएगानगो या 1 चम्मच। सूखे oregano
- कोसर साल्ट र ताजा जमीन काली मिर्च
- 4 6 औंस।
- सामन फाइलहरू , पिन हड्डिहरु हटाइयो
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 चम्मच।
- क्याप्सन , रेजिड
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1 लेमनको काली जुनस, जैतून का तेल, अयगनगो, नमक र काली मिर्च एक ठूलो कटोरामा। सामन फाइलहरू थप्नुहोस्, कोटमा बदल्नुहोस्। प्रशीतन सामन 10 मिनेट।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। 4 देखि 8 मिनेटमा ग्रिल सामन, सामनको मोटाई र तपाईले प्रयोग गरिरहनु भएको ग्रिल प्रकारको आधारमा। कहिले काँही फ्याँकिएको बेलामा फ्लेक्स सजिलै संग सामन हुन्छ।
- मध्यम गर्मीमा सानो चम्मचमा नींबूको रस बाँड्नुहोस्। 5 देखि 7 मिनेट कुक गर्नुहोस् जब यो मोटो र केही पानी भत्किएर सुरु हुन्छ। मक्खन र नमकको चुरोट जोड्नुहोस्। जब मक्खन पिउँदछ, क्याप्सनमा हलचल। यदि आवश्यक छ भने टाँस्नुहोस्, र थप नमक जोड्नुहोस्।
- चार प्लेटहरू बीच सामन विभाजन गर्नुहोस्। प्रत्येक सामन फिलेट मा नींबू कैप्पर सस को बूंघ संग रहें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 294 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 71 मिलीग्राम |
| सोडियम | 110 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 20 जी |