रोटी पुड्नु लामो समयसम्म मनपर्ने आराम खाना हो, र यो पुरानो रोटी प्रयोग गर्ने एक राम्रो तरिका हो। यो रोटी पडिंग नुस्खा घने, एक रोचक अंडा कन्सर्ट जस्तै घन, संतोषजनक रोटी पडिंग बनावट जस्तै स्वाद। यदि तपाईं चाहनुहुन्छ भने मिश्रणमा केहि किशमिशहरू थप्नुहोस्, वा यसलाई क्रेन्ट्रेन्ट वा अन्य किसिमको कटा सूखे फल बनाउनुहोस्।
यसलाई न्यूटमेमको सट्टा दाँतको साथ बिच बदल्नको लागी महसुस गर्नुहोस्। दालचीनी-सूअर रोटी (किशमिशको साथ वा बिना) रोटीको लागि अर्को उत्कृष्ट विकल्प हो।
प्रलोभन मिठाई सस को लागि, यो वेनिला सस , यो बटरकोटच सस , या एक भूरी चीनी चीनी पेकन सस को विचार गर्नुहोस। या बस हलवा मा केहि मेपल सिरप या बेंडा सिरप बहाव।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 ठूला अण्डाहरू (थोपा बत्ती)
- 1/2 कप ब्रान्ड शर्करा वा दाग गरिएको चाइल्ड
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 2 1/2 कप दूध (तातो)
- 8 स्लाइस सेतो रोटी (यदि चाहियो भने क्रस्टहरू हटाइयो)
- ड्यास अख्तियार
यसलाई कसरी बनाउने?
- अण्डा, चिनी, नमक र वेनिला सँगसँगै न्यानो दूध थप्नुहोस्।
- त्रिकोण को निर्माण गरेर आधी विकर्ण रूप मा रोटी को कट दो। हल्का तरितित 8-इन्च वर्ग पकाउने डिशमा 2 तहको रोटी स्लाइसहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- रोटीमा कस्टर्ड मिश्रण डाल्नुहोस्।
- ठूलो पाक पकवानमा 8 इन्च बेकिंग डिश राख्नुहोस् धेरै गरम पानीको लगभग 1/2 देखि 1 इन्च समावेश गर्दछ।
- 40 देखि 50 मिनेटसम्म 325 डिग्री उठाउनुहोस्, जबसम्म केन्द्रमा राखिएको चाकू सफा आउदछ।
- मिठाई सस, सिरप, वा फल संग ठुलो वा ठुलो सेवा गर्नुहोस्।
दालचीनी कस्टर्ड रोटी पुडिंग विफलता : दालचीनी घुमावदार रोटी प्रयोग गर्नुहोस् र पोल्ट्री हटाउनुहोस्। बेन्च भन्दा पहिले दालचीनी शर्करासँग कन्टर्ड मिश्रण छिचाउनुहोस्।
एक दर्जन शानदार रोटी पडिंग व्यञ्जनहरु
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 205 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 161 मिलीग्राम |
| सोडियम | 127 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 9 जी |