यो अति सरल सरल पेस्टो चावल नुहाउने अद्भुत स्वादको भरपर्दो छ। राम्रो चटनी छ कि कुनै पनि डिश संग सेवा गर्नुहोस्। यो नुस्खाले केवल तीन अवयवहरूको प्रयोग गर्दछ, तर यसको तुलनामा यो धेरै स्वाद छ! तपाईं आफ्नो घर बनाएर पेस्टो प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ वा किराना स्टोरमा केहि पिस्टो किन्न सक्नुहुन्छ।
पेस्टो ताजा ताल, लसुन, पिर्मेसन पनीर, जैतून का तेल र पाइन नटबाट बनेको इटाली सस हो। यदि तपाईं सुपरमार्केटमा ताजा तुलसी पत्ता लगाउन सक्नुहुनेछ भने तपाई आफैले बनाउनुहुन्छ, वा तपाईं आफैं बढ्नुहुन्छ। यो बनाउन सजिलो छ। तर प्रीपेड पेस्टो पनि स्वादिष्ट छ।
जमे भएका खैरो चावल एक उत्कृष्ट सुविधा खाना पनि हो। यो बनाउन छिटो छिटो छ र यो सँधै पूर्ण रूपमा बाहिर जान्छ। यदि तपाइँ अधिक व्यक्तिको सेवा गर्न चाहानुहुन्छ भने, केवल नुस्खा डबल वा ट्रिपल गर्नुहोस्!
तपाईं पकाएको भुरा चावलको प्रयोग गरेर यो नुस्खा पनि गर्न सक्नुहुन्छ। यो प्याकेज नभएसम्म प्याकेज दिशा अनुसार यसलाई पकाउनुहोस्, त्यसपछि आवश्यक भए यदि नाक र पेस्टो र पेर्मेसन पनीरमा हलचल। तपाईं विभिन्न प्रकारको पिस्टो प्रयोग गरेर यो नुस्खा बिभिन्न फरक फरक गर्न सक्नुहुन्छ। Pesto पात संग बनाइन्छ, अन्य पत्ती वाला ग्रीन्स वा जडी बूटियों जस्तै कि सिलेंटो या अजवाली संग। जब तपाइँ यस्तो सरल नुस्खा बनाउने बेलामा आफ्नो कल्पना प्रयोग गर्नुहोस्।
यो एक सजिलो पारिवारिक रात्रिको लागि रूट चिकन वा मासुलोफ संग सेवा गर्न एक शानदार नुस्खा हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (10-औंस) प्याकेज फ्रिज खैरो चावल
- 1/4 कप बेसिल पिस्टो, खरिद गरिएको वा घर बनाइयो
- 1/4 कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
बरु चावल कुकुरको रूपमा प्याकेजमा निर्देशित, अधिमानतः माइक्रोवेव ओवनमा। जब चावल सम्पन्न हुन्छ, यसलाई एक सेवामा डुबाइदिन्छ। पेस्टो र पिर्मेसन पनीरमा हिँड्नुहोस् र तुरुन्तै सेवा पुर्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 202 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 103 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 6 g |