एक पकाएको कस्टर्डर जस्तै चावल पछाडि नुहाउने विधि जो पूर्णतया ग्लुटेन-फ्रि हो। ओवन खोल्नुहोस् र दूध, चिनी, चावल, नीलो र दालचीनी र किशमिशसँग स्वादको साथ यो सरल डिश बनाउनुहोस्। यो थोपा पुरानो हुन सक्छ, तर यदि तपाईलाई ग्लुटेन-मुक्त मिठाई चाहिन्छ वा नुहाउने खाना चाहिन्छ भने यसले कुनै पनि स्वादिष्ट बनाउन सक्दैन।
थप ग्लुटेन-फ्रिस मिठाई व्यंजनहरू खोज्दै हुनुहुन्छ? तपाईं ग्लुटेन-मुक्त क्याकहरू, कुकीजहरू, पिईहरू र थपका लागि दर्जन व्यञ्जनहरू पाउन सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप दूध
- 1/2 कप शर्करा
- 1/4 कप चावल (नकाएको)
- 1 चम्मच नींबू जेस्ट (एक नींबू देखि अधिक)
- 1/4 चम्मच नमक
- 2 अण्डा (राम्ररी पीडा)
- 1/2 कप किशमिश
- ड्यास दालचीनी (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा दूध, चिनी, चावल, नींबू पनी र नुन जोड्नुहोस्। चिनियाँ भंग गर्न हल।
- एक राम्रो मक्खन 2-क्वार्ट क्यासेरोल डिशमा राख्नुहोस्। 1 इन्च घिमिरे पानीसँग भरी एक उर्जा बकिङ प्यानमा क्यासेल सेट गर्नुहोस्। 1 घण्टाको लागि 325 डिग्रीमा बेक, खाली भयो।
- ओवनबाट हटाउनुहोस् र राम्रो हलचल। 45 मिनेट लामो बकिङ जारी राख्नुहोस्। ओवनबाट हटाउनुहोस्।
- धीरे - धीरे एक सानो मात्रा मा गर्म दूध को मिश्रण को पीटा अण्डाहरुमा हलचल; क्यासेरोलमा बाँकी दूध मिश्रणमा पछाडि हिँड्नु, राम्रोसँग मिलाउनुहुन्छ। किशमिशमा हलचल।
- ओवनमा फर्कनुहोस् र 30 मिनेट लामो पानाको लागि, वा कमाण्डर सेट नभएसम्म चावल पकाएको छ। पानी नहानेबाट हटाउनुहोस्। दालचीनी संग छिटो र न्यानो सेवा।
- यो शाकाहारी चावल पडिंग नुस्खा लुगेट-मुक्त र गेहूं-मुक्त हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 6 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 64 मिलीग्राम |
| सोडियम | 147 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |