चाहे तपाईं टर्कीको अन्त्य गर्न वा बस्नु भएको छ र तपाईंको धन्यवाद दिनको उत्सवको आनन्द लिइरहनुभएको छ, धन्यवाद धन्यवाद ककटेल तपाईंको छुट्टै खाना संग अद्भुत जोडी हुनेछ।
खूबानी ब्रान्ड र नींबूको रसले मार्टिनी आधारमा फलफूलको एक सूक्ष्म मिश्रण थप्दछ र तपाइँलाई सबै दिन खाना पकाउने मुहारको पानीको लागि तपाईंको स्वाद कलम तयार पार्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 औंस
- gin
- 3/4 औंस
- भर्मोथ (सुखा)
- 3/4 औंस ब्रान्ड (खूबानी)
- 1/4 औंस नींबू रस
- गार्निश:
- Maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो पुरानो या ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |