यदि तपाईं केहि अद्वितीय प्रयास गर्ने कोसिस गर्दै हुनुहुन्छ भने तुलसीकाका ककटेल एक राम्रो छनौट हो। ताजा तुलसी पिल्मोउथ जिनको साथ लन्डनको सुक्खाको सट्टा जोडिएको छ किनकी प्लिमोउथले त्यो फलफूल प्रोफाइल छ जसले जडिबुटीको विरुद्धमा राम्रो काम गर्दछ। बूढाफ्लोर र दुई बिट्टरहरू केकमा मात्र प्रतीक हुन्छ जसले सबैलाई सन्तुलनमा ल्याउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- Plymouth Gin
- 1/2 औंस
- नींबू रस (ताजा निचोड)
- 1/2 औंस
- 1: 1 सरल सिरप
- 1/2 औंस
- सेन्ट जर्मेनन एल्डरफ्लोर लिकर
- 4 ठूला तुलसी पातहरू
- 1 ड्यास रेगनको ओरेन्ज बिटरहरू
- 1 Dash Peychaud's Bitters
- गार्निश: तुरुन्त पात र लामो नारंगी मोडिङ।
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिश्रण को गिलास को नींबू को रस संग र मिश्रण को गिलास को तल मा सरल सिरप।
- गिन, वृक्षारोपण मदिरा, र बिट्टरहरू थप्नुहोस्।
- बोस्टन थप्नुहोस् र बोस्टन शेकरसँग मिश्रण ग्लास टोप गर्नुहोस्।
- 10-12 सेकेण्डको लागि हिलाउनुहोस् , ठुलो ककटेल ग्लासमा तनाव ।
- गार्निश गर्न, तुरुन्तै पातलो रोल गर्नुहोस् त्यसपछि वरपर नारंगी मोड लिनुहोस् र ग्लास भित्र राख्नुहोस्।
पकाउने शिष्टाचार क्रिस मिल्गिगन, सान्टा फे बरमान र न्यू मेक्सिको बार्टेन्डर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 251 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 7 g |