के तपाइँ अहिले र फेरि केही कठिन साइडको आनन्द लिनुहुन्छ? के तपाइँ यसलाई ककटेलमा मिक्स गर्ने प्रयास गर्नुभयो? खैर, यहाँ एक नुस्खा हो जुन तपाइँ प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ र यो अपेक्षाकृत सजिलो छ र धेरै ताजा हुन्छ।
बगीचे कोच कूलर को विशेषताहरु गुस्सा बागर को कुरकुरा एप्पल साइडर तपाईंको मनपर्ने वेनिला वोदका संग जोडी र ताजा स्ट्रबेरी, तुलसी, र लेम को एक मलदार मिश्रण। यो एकदम राम्रो र एक राम्रो परिवर्तन छ कि सीधी पिउने सीधा बोतल बाट।
यो एक पेय हो कि सुपर बाउल वा अन्य खेल दिवस पार्टनरहरु हेर्दा तपाईं सजिलै संग सेवा गर्न सक्नुहुन्छ। बस फलफूल र तुरुन्तै पसेको र जाने को लागी तयार छ, त्यसो गरेपछि एक्शन बीचको पेय मिलाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 मध्यम
- स्ट्रबेरी , तिमाही
- 2
- तुलसी पातहरु , जलीय (पतली स्ट्रिप्स मा कटौती)
- 2
- चूने स्लाइसहरू
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
- 1 औंस
- वेनिला वोडका (
- Stoli Vanil सिफारिस गरिएको)
- 4 औंस गुस्सा आर्केड क्रिस एप्पल साइडर
- गार्निश: स्ट्रबेरी
- गार्निश: लिने टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- मल स्ट्राबेरी र तुलसी को लम्बाई मा सरल सिरप मा तुलसी।
- दुई चम्का स्लाइसबाट रस निचोल्नुहोस्, त्यसपछि तिनीहरूलाई गिलासमा डुबाउनुहोस्।
- बरफ भरेर भर्नुहोस् र सिडर र वोदका थप्नुहोस्।
- सामग्री समावेश गर्न हल गर्नुहोस् ।
- स्ट्राबेरी र लेम टुक्रा साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: गुस्सा उद्यान
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 437 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 23 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 82 जी |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 14 जी |