नींबू चाय चाली रात को लागि एकदम सही छ र निस्सन्देह, यदि तिमी ठंड संग तल आउँदैन भने नराम्रो छैन। स्वादको रहस्य कसरी चाय बनाइन्छ भन्ने कुरामा छ - तपाईले ध्यान दिनुहुनेछ कि सेवा गर्ने बेलामा लेमन थप्न आवश्यक छैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिया बैग
- ग्रेटेड नींबू पिक 2 चम्मच
- 1 चम्मच नींबू का रस
- 4 कप
- उबलते पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- उम्लेको पनि।
- नींबू खुट्टा, नींबूको रस , र चियाको बोतल थप्नुहोस्।
- 10 मिनेटको लागि स्टिडिङलाई अनुमति दिनुहोस्।
- तातो सेवा गर्नुहोस् र दूध वा चिनो थप गर्नुहोस्। भिन्नताको लागि, वेनिला शर्करा थप्न प्रयास गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 10 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |