कोलोस्ट्रोल-फ्रि कम-फ्याट रिकोटा पनीरको विकल्प बनाउन टोफू प्रयोग गर्नुहोस् जुन 100% vegan र डेयरी-मुक्त छ! यदि तपाईंलाई एक शाकाहारी लासागना वा रविलोली को लागि एक रिकोटा पेसर को आवश्यकता हो, यो साधारण अझै सम्म कटिबद्ध रिकोटा पनीर को विकल्प को कोशिश करो। यो ताजा लहसुन र सुत्केरी धेरै कोष स्वाद को लागि बनाइएको छ, केहि पनीर पोषक खमीर र लेमन संग पनीर-जस्तै स्वादको लागि।
सबै प्रजनन व्यञ्जनहरु जस्तै, यो रिकोटा पनीर को विकल्प डेयरी-फ्रि, अण्डा रहित र कोलेस्ट्रोल-मुक्त हो, र यो पनि ग्लुटेन-फ्रि हो।
आफ्नो vegan ricotta पनीर स्थानान्तरण को उपयोग गर्न को लागि तल केहि विचारहरु को लागि तल स्क्रॉल, या, यदि तपाईं यो सुनिश्चित गर्न सक्दैन कि यो टोफु आधारित रेसिङ्ग प्रयास गर्नको लागि एकदम सही एक छ, यहाँ क्लिक गर्नुहोस् कि तपाईं कसरी भ्याक्स रिकोटा पनीर प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ किराना पसल।
शाकाहारी स्कुल जे जोन्सका शाकाहारी रिकोटा पनीर नुहाउने शिष्टाचार
तपाईंको भान्सा रिकोटा पनीर को विकल्प संग के गर्ने को लागी केहि विचारहरुको आवश्यकता छ? शेफ स्कटको हट इटालियन मरिचहरू हिरोइन रिटटोटोमा भरिएको बनाउनका लागि तपाइँको टोफु रिकोटो प्रयोग गर्नुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस टोफू (फर्म)
- 1/2 चम्मच लसुन (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच सुई (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच सिरका (पंख, अधिमानतः उमी ब्रान्ड)
- 1 चम्मच ताजा नींबू रस
- 1 चम्मच अतिरिक्त कुञ्जी जैतून का तेल
- 1 चम्मच पोषण खमीर फ्लेक्स
- 1/2 चम्मच ताजा तुलसी कटाई
- 1/2 चम्मच ताजा अजैली कटाई
- कोसेसर नमक र ताजा खुट्टा कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक आलु राइस को माध्यम ले टोफू को एक ठूलो कटोरा मा दबाएं। यदि तपाइँसँग आलु राइजर छैन भने कुकुरसम्म सम्म तपाईका हातले टोफुलाई मसाज गर्दछ।
- बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। यो रिकोटा पनीरको स्थिरता हुनुपर्छ।
- के बारे मा 1 1/2 कप टोफु रकोकोटा "पनीर" बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 148 |
| कुल मोटा | 10 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 163 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 13 g |