यो बनाउन को लागि एक सजिलो नींबू सस छ, र यो यति धेरै मिठाईहरुमा स्वाद छ। धेरै उत्तम स्वादको लागि ताजा लेमन्स प्रयोग गर्नुहोस्। म पाउन्ड केक माथि चटाइ माया गर्छु, र यो रोटी पडिंग वा जिङ्गब्रेड केक को स्लाइसमा अविश्वसनीय बगाई छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप उबलते पानी
- 3/4 कप दाग गरिएको शुगर
- 5 चम्मच cornstarch
- नुन को ड्यास
- 1 हेल्पिंग चम्मच पतला नींबू उत्तेजित हुन्छ
- 3 चम्मच ताजा नींबूको रस
- 1 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- पानी एक माध्यम सससेन मा राख्नुहोस् र उच्च गर्मी मा प्यान राख्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- एक कटोरामा दाँतदार शर्कु, मकैस्टस्ट्रा र नुन जोडिएको छ; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। उबलिएको पानीमा चीनी मिश्रण जोड्नुहोस् र मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस्। कुक, धुलो र स्पष्ट नभएसम्म निरन्तर हलचल।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र लेमन घेरा, नींबूको रस र मक्खनमा हलचल।
- पाउन्ड केक या बन्डट केक वा बिरुवाको बिरुवाको माथिल्लो चिसो माथि जर्बर््रेड, रोटी पछाडि, वा पेनकेक्समा चट्याउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
- प्रलोन चटनी (ब्राउन शुगर र पेकान)
- द्रुत र सजिलो मिठाई मिठाई
- सजिलो रिब्रुब मिठाई सस
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |