एक पार्टी योजना र सजिलो एपटेकरहरू खोज्दै तपाइँका अतिथिहरूलाई वाह गर्न निश्चित हुनुहुन्छ? एक सामन पार्टी लग सामान्य पनीर र पटाखे थाली भन्दा सानो फरक छ, र यो छुट्टीको सभा वा दलको लागि वा एक राम्रो एपटेकर फैलिएको छ, वा यहाँ सम्म कि एक सानो ब्रंच।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16oz) सामन
- 1 pkg (8oz) क्रीम पनीर, नरम
- 1 चम्मच नींबू रस
- 2 चम्मच प्याज प्याज
- 1 चम्मच घोडा
- 1/4 चम्मच तरल धूम्रपान स्वाद
- 1/2 कप कटा पेकान
- 3 चम्मच कटाई अजवाइन
यसलाई कसरी बनाउने?
- छाला र ब्लेक सामन छाला र हड्डिहरु हटाउदै।
- अर्को छ अवधारणाहरूसँग संयोजन सामन।
- राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस् र धेरै घण्टौं। पेकियन र अजमोरी जोड्नुहोस्।
- आकृति सामन मिश्रण 8x2 इन्च लाइटमा र नट को मिश्रण मा रोल।
अधिक सामन व्यंजनहरू
सामन पटाई
सामन सूफले
सामन र मकई क्रक्वेटहरू
सामन बिस्क
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 259 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 67 मिलीग्राम |
| सोडियम | 127 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 16 जी |