यो स्वादिष्ट सामन सूल्फले एक उत्कृष्ट रात्रिभोज पार्टी डिश वा सप्ताहांत दुपट्टाको भोजन बनाउँदछ, र तैपनि तैपनि तपाईलाई सोच्नु भन्दा सजिलो छ। यदि तपाईंलाई सामन संग डिल मन पर्छ भने, डिल संग केहि ताजा अजब को बदलन को लागि स्वतंत्र महसूस गर्नुहोस।
यद्यपि सूल्फले केवल दुई अण्डाहरू समावेश गर्दछ, यो उज्यालो र हावाको रूपमा आउँछ। बस पुष्पलाललाई सेवा पुर्याउन पक्का हुनुहोस्, किनकि यो ओवन बाहिर आउँदछ चाँडै ध्वस्त हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16-औंस) सामन हुन सक्छ (प्रवाह)
- 2 ठूलो अन्डा
- 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 2 चम्मच मक्खन
- 1 कप दूध
- 2 चम्मच अजवा (ताजा, कटाई)
- 2 चम्मच चिसो (ताजा, स्लिप गरिएको) *
- ड्यास अख्तियार
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनलाई 325 एफ सम्म गरम गर्नुहोस्।
- 1/2-क्वार्ट क्यासरोल लाई हल्का मक्खन।
- सामन नाली पार्नुहोस् र यसलाई हल्का रूपमा फ्याक्नुहोस्। छाला र ठूला हड्डिहरु को कुनै बिट निकाल्नुहोस्। छुट्याइएको।
- अन्डाहरू अलग गर्नुहोस्; अँध्यारोमा राख्नुभयो।
- एक सानो कटोरा मा अण्डा मान्छे मारो र अलग।
- कम गर्मीमा ठूलो सस्यानमा मक्खन पिच्छे; आटामा हलचल कुक, स्ट्राइकिंग, 2 मिनेटको लागि।
- धीरे - धीरे दूध को आटा र मक्खन मिश्रण मा जोडें, लगातार हलचल। चटनी मोटो भएसम्म कुकुर गर्न जारी राख्नुहोस्, प्रायः हिउँदो।
- तातो अण्डेलीहरूलाई गर्म मिश्रणको 1/4 वटा प्याक थप्नुहोस्, र त्यसपछि अण्डा जमिनको मिश्रणलाई ससमा फर्काउनुहोस्, तुरुन्तै मिलाउन मिलाउन।
- अजमो, चाइभ्स, पोल्ट्री, नमक र काली मिर्च थप्नुहोस्। फ्लेड सामोनमा हलचल।
- कठोर चोटहरूको लागि अण्डाको श्वेत मारियो; ओभरब्याट नगर्नुहोस्। तिनीहरू चमकदार र दृढ हुनुपर्छ र सुत्नु हुँदैन।
- गहिरो अण्डाको श्वेतहरू सामन मिश्रणमा टाँस्नुहोस् र त्यसपछि मिश्रणलाई तयार क्यासरोलमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- 50 देखि 60 मिनेटको लागि उठाउनुहोस्, वा सुनको खैरो र सेट सम्म। ओवन ढोका खोल्न नसक्नुसम्म नखोल्नुहोस्।
* यदि तपाईंसँग चाइना छैन भने, सुन्तला मिनिसि प्याजको 1 चम्मच चटनीमा थप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 339 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 142 मिलीग्राम |
| सोडियम | 371 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 26 जी |