बैले यस्तो अद्भुत साइड डिश बनाउँछ। सम्पूर्ण अनाज चीविक छन् र एक राम्रो पोषक स्वाद छ। जब ठीक तरिकाले पकाएको, जौ निविदा हुन्छ तर अल डेन्टे पास्ताको जस्तै, एक काटिएको थोपा पनि छ। यसले ढिलो कुकरमा राम्ररी पकाउँछ।
यो स्वादिष्ट र स्वस्थ क्रकोपोट जर्नी क्यासिसेल नुस्खा शाकाहारी मुख्य डिश वा एक साइड डिशको रूपमा सेवा गर्न सकिन्छ। यो रोस्ट चिकन वा मासु खानेकुराको साथ सेवा गर्न एक महान नुस्खा हो।
तपाईले धेरै तरिकामा यो सरल नुस्खामा प्रयोग गर्ने मौसम र सब्जिहरु परिवर्तन गर्न सक्नुहुनेछ। ग्रिड गाजरको प्रयोग गर्नुहोस्, तपाईंले प्रयोग गर्नुभएका मशरूम प्रकारहरू (cremini वा ब्राउन मशरूम स्वादिष्ट हुन सक्दछ), वा अन्य भित्ताहरू जस्ता कटाईको लोभी अथवा पहेंलो गर्मीको स्क्वैश थप्नुहोस्। जब तपाइँ एक नुस्खामा परिवर्तन गर्नुहुन्छ भने, तपाइँले के गर्नुभयो भनेर लेख्न निश्चित हुनुहोस् ताकि तपाईं पुन: पेश गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 प्याज (कटाई)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 कप नुहाएको मोती जौ
- 1/2 कप टमाटर रस
- 1/2 चम्मच सूखे थिम पातहरु
- 1/2 चम्मच सूखे अयगान्डा पातहरु
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच सेतो मिर्च
- 1 रातो काली मिर्च (कटाई)
- 1 कप मशरूम (कटाई)
- 2-1 / 2 कप सब्जी पोथी
- 1/3 कप टोस्टेटेड पाइन पागल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो माइक्रोवेव-सुरक्षित डिशमा, प्याज र लसुनको साथ जैतूनको तेल मिलाउनुहोस्। 2 मिनेटको लागि उच्चमा माइक्रोवेव वा प्याज निविदा नभएसम्म।
- त्यसपछि प्याज, लसुन, जौ, टमाटरको रस, थिम, अरेगानो, नमक, काली मिर्च, रातो काली मिर्च, मशरूम र सब्जी श्वेत एक 3-क्वार्ट सुस्त कुकरमा मिलाउनुहोस् (ठूलो फ्याँकप्ट प्रयोग नगर्नुहोस्)। 6 देखि 8 घण्टा सम्म कम र पकाउनुहोस् र जब तक जौ र सब्जियां निविदा हुन्छ। बसाइँ गर्नु अघि टोस्टड पाइन नटसँग छिडाउनुहोस्।
- यदि तपाईसँग नयाँ क्रोकपोट छ भने, यो पूरा गर्न को लागि 4-1 / 2 घण्टामा जौ जाँच गर्नुहोस्। तपाईंको ढिलो कुकर पकाउने हानिकारक पछि सब्जानी त्यस बिंदुमा पनि गर्नुपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 320 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 547 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 47 g |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |