सिगारा बोरिटी एक टर्की सिगारको आकार हो जसले फटा पनीर र फिलोलो आटा बनाएको छ। यो तलीको पेस्ट्री कफी वा एक गिलास को शराब संग एकदम सही छ, तर एक एपटिजाइजर वा साइड डिशको रूपमा खाएको हुन सक्छ। यो सामान्यतया ठूलो (एपटिजर) प्लेप्टरमा फेला पर्यो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज / 8 औंस फिलोलो आटा (जमेको देखि ठुलो)
- 1 पाउंड फटा पनीर
- 1/2 कप अजमा (कटा ताजा)
- 1 अन्डा
- 1 कप जैतून का तेल (जुकाको लागि आवश्यक वा बढी वा कम)
- 4 चम्मच अवांछित मक्खन (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मक्खन कटोरा मा , फटा पनीर, अण्डा र अजवा सँगसँगै हलचल। यो नोट गर्नुहोस् कि यो सबै भन्दा राम्रो छ, फोटा पनीरलाई मसालेका साथ गरिन्छ।
तेललाई ठूलो बर्तन वा गहिरो स्किलेटमा थप्नुहोस् र यसलाई 350 डिग्री एफ।
तेल तेल तापनि, फ्रिजलो आटा फ्रिजबाट हटाउनुहोस्। फाइल्लोको आवरण गर्न हातमा हात तौलियाको पक्का हुन तपाईं सँग काम गरिरहनु भएको निश्चित हुनुहोस्। यदि बायाँ हटाइयो भने छिटो बाहिर फिलोलो आटा।
फिलोलोको एक पाना लिनुहोस् र चौथो भागमा काट्नुहोस्। प्रत्येक टुक्राको बारेमा लगभग 4 x 8 इन्च हुनु पर्दछ। प्रत्येक टुक्रा भित्री मक्खनको साथ। आटा पट्टी को आधार मा 1 चम्मच पनीर मिश्रण को प्लेस र रोल अप। थोपा पखेरिएको मक्खन थप्दा सील। शेष फिलोलो, मक्खन र पनीर मिश्रण संग दोहोर्याउनुहोस्।
2-4 मिनेटको लागि लगभग 2 इन्च ओयलमा तान्नुहोस्, वा सुनको सुनौलो सम्म। तेलबाट हटाउन र कागज तौलियामा निकास गर्न छुट्टि प्रयोग गर्नुहोस्। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 537 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 16 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 92 मिलीग्राम |
| सोडियम | 673 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 11 जी |