यो सरल र स्वस्थ कद्दी बीउ पिस्टो नुस्खा स्वादिष्ट प्रयोग भएको छ किनकि तपाईं कुनै पनि पेस्टो नुस्खा हुनेछ; माछा को एक टुक्रा माथि, हट पास्ता मा फेंकयो, वा सूप मा हलचल। कद्दू बीउ प्रकृति को अधिकांश पोषक तत्वहरु मध्ये एक हो र यो स्वादिष्ट पिस्टो नुस्खा उनलाई खाना खाने को एक राम्रो तरीका हो! वैसे, भुमना को बारे मा चिंता मत करो र उनलाई आफु को घुमाओ। सबै उच्च-अन्तको भाडा पसलहरू अब यी भुरामा र प्रयोग गर्न तयार छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप कद्दी बीउ (खोलिएको, भुना भयो)
- 2 चम्मच पीरामित पिर्मेसन
- 2 लौंग लसुन
- 3/4 कप
- तुरुन्त पातहरू
- 3/4 कप ताज अजला पत्तियां
- 2 चम्मच ताजा नींबू रस
- 1/2 कप जैतून का तेल
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- कद्देको बीउ, पिर्मेसन, र लसुन एक खाद्य प्रोसेसरमा मिलाउनुहोस्। पल्स र बन्द, लगभग 20 सेकेन्ड सम्म, जबसम्म बीज लगभग जमीन हो।
- लगभग 40 सेकेन्डको लागि तुलसी, अजवाली, नींबूको रस, र जैतूनको तेल, र पल्स अफ र अफ थप्नुहोस् (तपाइँ दालहरू बीचको स्पट्युलसँग साइड डाउन गर्न चाहनुहुन्छ), जबसम्म सबै अवयवहरू संयुक्त हुन्छन्। मिश्रणले तरलिएको चटनीको तुलनामा पाठ्यक्रम पेस्ट जस्तै बढी हुनुपर्छ, त्यसैले अति प्रक्रियामा सावधान रहनुहोस्।
- कटोरामा ट्राफिक गर्नुहोस्, स्वाद गर्नुहोस्, र नुनको साथमा मसाज समायोजन गर्नुहोस्। स्वाद गर्न पक्का हुनुहोस्, कद्दीको बीउ राम्रो तरिकाले नमकीन हुन सक्छ जब तिनीहरू भुइँमा पर्छन्। तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्, वा दुई दिनसम्म प्रशोधन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 128 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 47 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |