पाउन्ड केक , शर्टकेक , वा आचरण वा यो तितली आइसक्रिममा यो स्वर्गीय चटनीको सेवा गर्नुहोस्। जब तपाईं फोटोमा हेर्न सक्नुहुन्छ, मैले केही चिसो स्ट्रॉबेरीहरू र समाप्त सॉसमा ब्ल्याबेरीको मुट्ठी थपे। मैले फ्रेसर स्वाद र फर्म जामुनबाट थप बनावटलाई माया गर्छु।
अधिक आड रस र आशु निक्कै संग पीच ब्रान्डी वा स्क्याप्पलाई बदल्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (15 औंस) को प्राकृतिक रस मा diced या sliced पीचहरु गर्न सक्छन्
- 1/4 कप दाग गरिएको चिनो
- 1 चम्मच cornstarch
- 2 चम्मच पीच ब्रान्डी, आचरण Schnapps, या आचरण अनुकार या अधिक रस
- 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस वा 1/4 चम्मच बादाम निकाल्नुहोस
- ड्यास अखरोट वा दालचीनी, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरा मा मसला को आला को रस। पाहुना पालो र अलग।
- एक saucepan मा 1/2 कप आड रस, * ग्याँस, कस्टस्ट्राक, र आडू ब्राण्डी या स्केपप्प (वा धेरै रस)। कुकुर, घिमिरे, मोटो र बुलबुली सम्मको मध्यम तापमान।
- पीचहरू, स्वादहरू, र मसाले जोड्नुहोस् भने। मिश्रण र गर्मी को लागि हलचल।
- आइसक्रीम, सर्टकेक बिस्किट्स, वा पाउन्ड केक वा दूधको खाना केक साथ केहि व्हाइड क्रीम वा व्हाइड टेप संग सस राख्नुहोस्।
* यदि तपाईसँग पीडाहरू पखाल्न पछि 1/2 चिसो रस छैन भने, थोडा पानी वा आक्रोश अनुकरण थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 101 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |