यो अद्भुत तितली आइसक्रीम एक स्वादपूर्ण, क्रीमदार कर्डर्ड-आधारित आइसक्रीम हो तर तितली को अमीर र ठगी स्वाद संग। फलफूल सॉस वा तपाईंको मनपर्ने आइसक्रीम टुप्पोको साथ यो शानदार तितली आइसक्रीम सेवा गर्नुहोस्। अझ राम्रो छ, एप्पल पाई वा आचरण को टुक्रा को टुक्रा को माथि एक स्कूप को सेवा गर्नुहोस।
आइस क्रीम पनि पुतली को बट्टा खट्टा क्रीम संग बनाइन्छ। यदि तपाईलाई एड-इन्स मनपर्छ भने, मिनी चकलेट चिप्स वा कटा नटलाई विचार गर्नुहोस्।
यो चाँडो तपाईंको मनपर्ने घर का बना आइसक्रीम व्यञ्जनहरु मध्ये एकै हो!
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
चेरी चकलेट चिप आइसक्रीम
मेपल अखरोट आइसक्रीम
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप भारी भारी क्रीम
- 6 ठूलो अन्डा मान्छे
- 1 कप शर्करा
- 1 कप तितली (ठंड)
- 2 tablespoons vanilla extract
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक भारी सॉसन मा, क्रीम को अक्सर उलझाने को लागि, एक क्रीम ले लो। एक मध्यम कटोरा मा, अँग्रेजीमा अँग्रेजीलाई बिस्क्याउँछ। अण्डा मिश्रणमा करिब 1 कपको उकालो कूल सम्म पुग्न सकिन्छ। saucepan मा गर्म मिश्रण मा हलचल। कुकुरले घटेको थोरै लामो समय सम्ममा हल्का घिमिरे, लगभग 5 देखि 7 मिनेट सम्म घिमिरे। मिश्रण फोडा नदिनुहोस्।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चिसो, राम्रो लगिएको तरित्ता र वेनिला निकाटमा हलचल।
- मिश्रणमा बर्फ स्नानमा मिश्रण राख्नुहोस् वा धेरै चिसो सम्मको लगभग 2 घण्टा सम्म मिश्रण प्रशस्त गर्नुहोस्।
- निर्माताको दिशाहरू पछ्याउँदै तपाईंको आइसक्रीम फ्रिजमा फ्रिज गर्नुहोस्।
- कन्टेनरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र कडा रूपमा कभर गर्नुहोस्। फर्म नभएसम्म आइसक्रीम फ्रिज गर्नुहोस्।
- आइसक्रीमको लगभग 1 क्वार्टले बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 472 |
| कुल मोटा | 36 g |
| पागलिएको बोसो | 22 जी |
| असंतृप्त फैट | 9 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 217 मिलीग्राम |
| सोडियम | 100 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 7 g |