यो स्पाइस मिश्रण मिश्रण गर्नुहोस् क्रिएल स्वादिष्ट खाने मा , समुद्री खाना र सब्जिहरु । केनी मिर्च एक प्रमुख घटक हो, तर तपाईं आफ्नै स्वाद अनुरूप गर्न रकम माथि वा तल समायोजन गर्न सक्नुहुन्छ। गर्मी र लाइटबाट भण्डारण गर्न निश्चित हुनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 tablespoons paprika
- 2 चम्मच नमक (कोष)
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 1/2 चम्मच केनेन पाउडर
- 1 tablespoon oregano
- 1 चम्मच थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
एक गिलास मसाले बोतल वा अर्को सील योग्य कंटेनरमा पेपरिका , नुन , लसुन पाउडर, काली मिर्च , प्याज पाउडर, केनेन, अरेगनो र थाइमा संयोजन गर्नुहोस्। संयुक्त रूपमा हिँड्नुहोस् संयुक्त।
कडा रूपमा सील र गहिराइ कैबिनेटमा उज्यालो र हल्काबाट भण्डार गर्नुहोस्। 6 महिना भित्र क्रिएटिव मसला मिक्स प्रयोग गर्नुहोस्।
प्रत्येक प्रयोग गर्न निश्चित हुनुभन्दा पहिले कन्टेनर मिलाउनुहोस् मिश्रण संयुक्त हुन्छ। माछा , तरकारी र समुद्री खानामा राम्रो छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 140 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |