तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच चावल सिरका
- 1 चम्मच
- सोया सस
- 1/2 चम्मच शुगर
- वैकल्पिक: 1 चम्मच खाई
- 1 चम्मच अदरक (ग्रेटेड)
- 3 चम्मच सब्जी तेल
- 1 चम्मच तिलको तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
कटोरामा तेल भन्दा अन्य सबै सामग्री मिलाउनुहोस्। सब्जीको तेल र तिलको तेल बिस्तारै जोड्नुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 174 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 315 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |