यो ध्यानले साँच्चै स्वादिष्ट, तिर्खा दुख्ने पेय दिन्छ जुन गर्मीको लागि उत्तम छ! यसको बोतल बनाउनुहोस् र ती फ्रिज दिनमा तपाईंको फ्रिजमा राख्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 लेन्स (रस हटाइयो र तनावमा राखिएको)
- 1 लेमन राइन्ड
- 3-इन्च टुक्रा अदरक (रित्तो र त्यसपछि लुगा रस निकाल्न निस्कन्छ)
- 8 लौंग
- 1/2 एक अख्तियार
- 1 चम्मच एनी (सौंप बीउ / सेउफ)
- 2 पाउन्ड शर्करा
यसलाई कसरी बनाउने?
- लुगा, नटमे , र चिनि राख्नुहोस् एक सफा, सूखी कफी चक्कीमा र ठीक पाउडरमा पीस गर्नुहोस्।
- गहिरो प्यानमा 1 लीटर पानी राख्नुहोस् र उच्च गर्मीमा फोडा ल्याउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि पाउडर मसाले, सिमर र फोडा थप्नुहोस्।
- चीनी र फोडा जोड्नुहोस् जब सम्म तपाई अर्ध-धागे स्थिरताको सिरप प्राप्त गर्नुहुन्न। थप जानकारीको लागि चीनी सिरप कसरी गर्ने? एकपटक सिरप तयार भएपछि, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठोक्ने अनुमति दिनुहोस्। यस समयको समयमा मसाले तल परेका छन्।
- अर्को कटोरामा मसालेदार सिरप रोक्नुहोस्। सिरप र अदरकको रस लाई सिरपमा थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- बोतलमा राख्नुहोस् (फ्यानल प्रयोग गर्नुहोस्) र फ्रिजमा पसल गर्नुहोस्।
- सेवा गर्न, लेमन गिन्गर स्क्वैश लाई एक लामो गिलासमा राख्नुहोस्, स्वाद अनुसार र कुचल बर्फ र चिसो पानी थप गर्नुहोस्। हिउँद, नींबू / नींबूको टुक्रा र सेवा गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 940 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 11 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 245 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 2 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)