एक सजिलो पास्ता डिश धेरै भारी छैन तर स्वादमा अझै पूर्ण छ। यो नुस्खाले मेक्सिकन मसाले जस्तै जीरा , मिर्च पाउडर , र तेज पनीरलाई ताजा चिन्ता र कटाई मिर्चको साथमा लिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 पाउंड चिन्ता, खुर्सानी र डाइरेक्टाइन
- 3 घंटी मिर्च, कटाई
- 1 प्याज, कटाईयो
- 1 tablespoon cumin
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- तपाईंको रोजाइको 12 औंस पकाएको पास्ता
- 1 कप कटा हुआ पनीर (काली मिर्च, चरदर्ड र एक टोको मिश्रण सबै काम राम्रो हुन्छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बर्तनमा तेललाई हिउँनुहोस् वा कुर्ती मध्यम मध्यममा उचाल्नुहोस्
- चिन्ता जोड्नुहोस् र गुलाबी सम्म केहि नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्। एक स्लट चम्मच संग पंख देखि चिंराट हटाउनुहोस् र अलग।
- प्याजमा प्याज, काली, जीरा र मिर्चको पाउडर थप्नुहोस्। थप तेलको रूपमा आवश्यक छ। र प्याज र मरिच नरम नभएसम्म पकाउनुहोस्।
- पास्ता, पनीर, पकाएको चिंरालो, नमक र काली मिर्चको स्वाद र गहिराइमा हलचललाई तुरुन्तै र पनीर पिच्छे जोड्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 453 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 172 मिलीग्राम |
| सोडियम | 570 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 32 g |