यो rigatoni बेक परिवार को लागि एक दैनिक भोजन को उत्कृष्ट। ताजा पकाएको कोर्नब्रेड र एक झुका सलाद संग यो पास्ता पुलाव को सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
रेजोटोनी सोसेज र पेर्मेसन संग
सजिलो बेकड जिटि
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस रैग्टोनी (प्याकेज निर्देशनहरू पकाएर, पकाउने, र रिलिज गरियो)
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1 पाउन्ड मैदान बीफ (अतिरिक्त-लान)
- 1 ठूलो गाजर (पतला कटाई या ग्रेटेड)
- 1 मध्यम प्याज, कटा भयो
- 2 रिबेल पनीर, कटाई
- 1/2 रातो काली मरिच (वा हरित घंटी काली मिर्च, diced)
- 1 सानो जुचिनी (लम्बाइको लम्बाइको बीचमा र सानो कटाई, लगभग 1 कप)
- 4 लौह लसुन (मसला र पतला कटाई)
- 1 चम्मच
- क्रियोल वा काजुन सिजन (जस्तै एमिरेलको, टोनी चच्चर, या जटेरन)
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता अयगानगो वा
- इटालियन सीजन मिश्रण
- 1 (14.5 ओज) टमाटरको रस (diced) हुन सक्छ।
- 4 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 2 चम्मच पानी
- 2 चम्मच सुकेको रातो शराब (वा बढी पानी)
- 8 औंस मोजजारेल पनीर (लगभग 2 कप, विभाजित)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताप ओवन 350 एफ।
- हल्का रूपमा 2 1/2-क्वार्ट पकाउने डिश।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा, जैतून का तेल उचाल्नुहोस्। जमीनको मासु, गाजर, प्याज, र अजमेर जोड्नुहोस्। कुकुर, मासु गोडा तोड्दै र जमीनको मासु सम्म पुर्याउन सम्म हिउँद र प्याज निविदा हुन्छ।
- घंटी काली मिर्च, जचिन, लसुन, क्रियोल सिजनिंग, र अयगान्डो वा इटालियन सिजन जोड्नुहोस्। खाना पकाउँदै, हलचल गर्दै, लगभग 2 मिनेटको लागि।
- टमाटर, टमाटर पेस्ट, पानी र वाइन वा बढी पानी थप गर्नुहोस्; उकालो ल्याउन लगभग 10 मिनेटको लागि कम, आवरण, र सिम्मरमा गर्मी घटाउनुहोस्, वा सब्जियां निविदा हुने सम्म।
- पकाएको, घटेको रगतटोनीसँग चटनी मिश्रण जोड्नुहोस्।
- पाक मिश्रण को आधे चम्मच पकाना पकवान मा; पनीर को आधे संग समानता छ। बाँकी बाँकी पास्ता मिश्रण र बाँकी पनीरको साथ।
- 20 मिनेटको लागि, वा गरम र bubbly सम्म बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 391 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 74 मिलीग्राम |
| सोडियम | 453 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 29 जी |