गत महिना म शिकागोमा About.com को लागि शीर्ष प्रोफाइल विज्ञापन एजेन्सीहरु को लागि एक श्रृंखला ग्रील्ड पनीर पप अप गर्न को लागि। मलाई र मेरो टोलीले दुई जना राम्रा श्याम स्यान्डविचहरूसँग करिब 7 सय जनालाई खाना खायो। पहिलो मेरो क्लासिक बेकन जाम, वृद्धाधीदार, र मसालेदार मरिच निर्माण भएको छ । दोस्रो यो नुस्खा थियो। विस्कॉन्सिन, मुन्सेटर, तीव्र पार्वर्डर र नीलो पनीरको मेरो 3 मनपर्ने चीजहरूसँग बनाइयो, यो मीठो र सप्त शाकाहारी ग्रील्ड पनीर हिट थियो।
तर पनीर मिश्रणले स्यान्डविचलाई खासै बनाएको थिएन - यो मेरो सबैभन्दा सुन्दर जाम मध्ये एक समावेश थियो! अनि मात्र मलाई विश्वास नगर्नुहोस्, सल्ली को महान जाम को ओपरा द्वारा पनि उनको पसंदीदा जाम को रूप मा प्रशंसा गरिएको छ। यो दक्षिण क्यारोलिनामा सबैभन्दा राम्रा आमा बेटी टीमले बनाएको सबै भन्दा राम्रो सामग्री प्रयोग गरेर बनाएको छ। तिनीहरूसँग स्वादिष्ट स्वादहरूको गुच्छा छ तर मेरो मनपर्ने तिनीहरूको चित्र, मीठो प्याज र रोजमेरी स्वाद हो जुन यस स्यान्डविचमा देखाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- रोटीको 2 मोटी स्लाइस (टेक्सास टोस्ट)
- क्रिड पनीरको 1 टुक्रा (विस्कॉन्सिन उमेर)
- मिन्सेटर पनीर (विस्कॉन्सिन) को 1 टुक्रा
- कोल्बी जैक पनीर 1 टुक्रा (विस्कॉन्सनले नीलो मारियो)
- 1 चम्मचको काख जाम (सल्लीको सबैभन्दा ठूलो फाई, मीठा प्याज र रोजेमरी जाम)
- 2 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- ती टेक्सास टोस्टको एक टुक्रा लिनुहोस् र तीव्र टाडरडार, मुन्सेटर र मार्गीर नीलो। टेक्सास टोस्टको अर्को टुक्रामा, सलिईको सबैभन्दा ठूलो फिग, मीठा प्याज र रोजमेरी जामको केही स्वर। स्यान्डविचको मक्खन दुवै पक्ष र अलग।
- मध्यम आकार कास्ट आयरन स्किलेट वा पनिनी थिच्नुहोस्, तरितित स्यान्डविचमा र तापलाई मध्यममा बदल्नुहोस्।
- पनीर पिघेको नभएसम्म सनविचलाई प्रत्येक मिनेटमा केही मिनेटको लागि ग्राउन्ड गर्नुहोस् र रोटी एक कुरकुरा सुनको खैरो रंगमा सुरु हुन्छ। एक पटक तयार भएपछि, यसलाई गर्मीबाट हटाउनुहोस् र यसलाई सेकेन्डको लागि अनुमति दिनुहोस् ताकि पनीरले तपाइँलाई काटेर बाहिर निकाल्दैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2357 |
| कुल मोटा | 182 जी |
| पागलिएको बोसो | 108 g |
| असंतृप्त फैट | 52 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 538 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,642 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 139 जी |