घर का बना ग्लुटेन फ्री क्रीम सूप बनाउन कठिन छैन र ग्लुटेन-मुक्त मीठा चावलको आटा एक उत्कृष्ट मोटोरोला हो! मशरूम सूपको ग्लुटेन फ्रि क्रीम ले बनाउन को लागी एक क्रीम ताजा स्वाद संग 20 मिनेट भन्दा कम लाग्छ।
मशरूम सूप को ग्लुटेन-फ्री क्रीम एक बहुमुखी नुस्खा हो किनकि तपाईं क्लासिक व्यंजन जस्तै ग्लुटेन फ्रि ट्यूना क्यासेलले बनाउन प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस ताजा कटा हुआ मशरूम
- एकैछिनमा म एक्लै बस्छु
- 2 मिनेट
- लसुन लौ
- 3 चम्मच मक्खन
- 4 चम्मच ग्लुटेन-मुक्त मीठो चावल आटा
- 1 कप कम सोडियम ग्लुटेन-मुक्त चिकन भाइरस
- 1 कप लसुन क्रीम वा सारा दूध
- 1/2 चम्मच नमक वा स्वाद
- 1/4 चम्मच काली मिर्च वा स्वाद
- ताजा कटाई संग गार्निश
- तुरुन्त (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- साउट मशरूम, प्याज र लसुनको मक्खन 3-क्वार्ट सॉसपमा लगभग 3 मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा मक्खन। सब्जियों मा ग्लुटेन मुक्त मीठा चावल को आटा छिपाएं र चावल को आहार को मिश्रण मा मिश्रण गर्न हल। सब्जनी मीठो चावलको आटा संग 2 मिनेट को हिउँदमा पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- धीरे-धीरे ग्लुटेन-मुक्त चिकन भाइरसमा हलचल र मिश्रण गर्न हलचल। क्रीम वा दूध थप्नुहोस् र सूप मोटाई नभएसम्म मध्यम गर्मीमा पकाउन जारी राख्नुहोस्। नमक र कालो मिर्चको साथमा स्वाद।
अनुस्मारक : सधैँ सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, प्यान र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छन्। सँधै उत्पादन लेबलहरू पढ्नुहोस्। निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्। जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 274 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 60 मिलीग्राम |
| सोडियम | 414 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |