यो सब्जी हलचल फेरी सॉसले ताजा सब्जियों मध्ये 4 देखि 5 कप जस्तै ब्रोकोली, बोको चिया र बच्चाको मकैको साथ काम गर्दछ। (यो तरकारी हलचल-माला नुस्खामा, यो ताजा ब्रोकोली, बच्चाको मकै र रातो काली मिर्च संग प्रयोग गरिन्छ)। उपस्थिति बढाउन, यदि तपाईं चाहानुहुन्छ, तपाईं पकाएको सब्जहरू माथि 1 देखि 1/2 वटा चम्मचको दाँतमा तिलको बीउको साथमा सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप चिकन भाइरस (वा पानी)
- 2 tablespoons
- ओइस्टर सॉस
- 1 1/2 चम्मच चावल वाइन (चिनियाँ, वा सूरी शरी)
- 1/2 चम्मच शुगर
- काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 1 चम्मच कन्स्ट्रर्क
- 2 चम्मच पानी
- नमस्कार, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा चिकन भाइरस वा पानी, ओइस्टर चटनी , चावलको शराब वा शरी, शर्करा र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- एक सानो सानो कटोरा मा, कोस्टस्टर्क को पानी मा हलचल। दुबै चोकमा नजिक राख्नुहोस्।
- सब्जिहरु हलचल। एकपटक सब्जनीले हलचल गर्दा एकपटक सब्जियोंलाई धुवाँको छेउमा धकेल्छ।
- चटनीलाई द्रुत पुनः-टाँस्नुहोस् र प्यानको बीचमा राख्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- कस्टस्टार्क / पानीको मिश्रण दिनुहोस् र ससमा राख्नुहोस्, तुरुन्तै मोटो पार्नु जरुरी छ।
- चटनी संग सब्जियों को संयोजन गर्न हल।
- गर्मीबाट भोक हटाउनुहोस् र तिलको तेलमा हलचल। यदि वांछित मा तिल बीउ छिड्किन्छ।
भिडियो: कसरी त्रसिलो सब्जिहरु हलचल म कसरी हलचल भरी सब्जिहरु को विभिन्न प्रकारहरु? अधिक चिनियाँ खाना व्यञ्जनहरू
चिनियाँ सॉस व्यञ्जनहरू
चिनियाँ लसुन चटनी
चिनियाँ ब्राउन सॉस
Lobster Saus
सिचुआन चिली सॉस
प्लम सॉस
मीठा र खट्टा सॉस
Hoisin Dipping Sauce
नाउडल्सका लागि सजिलो डेन डेस सॉस
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 11 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 366 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |