मीठा र खट्टा चीनी भोजन मा धेरै लोकप्रिय चटनी छ। जबकि मिठाई र खट्टा चटनी बनाउन धेरै तरिकाहरू छन् - यो नुस्खा शैली हो जुन चीनी (किन्टोन) रेस्टुरेन्टमा पाइन्छ। यस विधिको साथ अब रमाइलो र खट्टा प्याकेटहरू भण्डार गर्न कुनै कारण छैन, तपाईं सजिलै आफ्नो घरमा घर बनाउन सक्नुहुन्छ! यो चटनी केवल चिनियाँ खानाको लागि होईन, यो चिकन जागीज जस्तै चीजहरू राम्रो हुन्छ। ह्याम्बर्गरमा यो किन प्रयास गर्दैन? यदि तपाईंलाई मीठो र खट्टा मनपर्छ भने तपाईले चाहानुहुन्छ जुन यो थप्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 7 औंस पानी
- 3.5 औंस
- ketchup
- 3.5 औंस
- चावल सिरका
- 3.5 औंस चट्टान शर्करा (तपाइँ कस्टर शर्करा वा डेमोराय शार्रा पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। तर चट्टानको चिनलाई स्वादको लागि उपयुक्त छ)
- 1/2 चम्मच आलु स्टार्च (1 चम्मच पानी संग मिश्रण)
- सिजनको लागि केही नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामाग्रीहरू ससान्तिमा थप्नुहोस् र तपाईंले खाना पकाउनु अघि समान रूपमा मिश्रण गर्नुहोस्।
- तपाईले चटपिटलाई लुम्पनी प्राप्त गर्न रोक्न सटस हलचल गर्नु पर्छ।
- चटनीलाई फोडा ल्याउनुहोस् र आगोलाई तल्लो तहमा घुमाउनुहोस् र जबरजस्ती टाढा टाढा र चिपचिपाउन्जेल सम्म उकालो पार्नुहोस्। त्यसपछि यो तयार छ। तपाईं सब्जी संग केहि पोर्क वा चिकन को तौलिया को हल गर्न र सस मा डाल सकते हो।
- यदि तपाइँसँग कुनै अतिरिक्त चटनी छ भने, तपाईं यसलाई ठिक र पछि फ्रिजमा भण्डार गरेर सूखी र स्वच्छ कन्टेनरमा राख्न सक्नुहुन्छ। सामान्यतया, यो चटनी फ्रिजमा 7 देखि 10 दिनमा अन्तिम हुनुपर्दछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 42 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 101 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |