यी सजिलो अखरोट बलहरू छुट्टिहरू वा वर्षको कुनै पनि समयको लागि स्वादिष्ट उपचार हो जुन मीठा, पोषक उपचारको लागि कल गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन
- 1/3 कप ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच वेनिला
- 2 कप आटा (सिफ्ट)
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 कप पतला कचौरो काट्ने
- 1/2 कप पाउडर भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन नभएसम्म मक्खन मक्खन, चिनी, र वेनिला।
- आटा र नुन सँगै उठाउनुहोस्; क्रमामिक मिश्रणमा थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस् अखरोटमा हलचल
- अखरोट आकारको बलहरूमा आटा आकृति।
- 375 एफमा अनग्रेड गरिएको कुकी पानामा 12 देखि 15 मिनेटसम्म बेक गर्नुहोस्।
- स्पाट्युलेसँग कुकी पानाबाट हटाउनुहोस्।
- सिफल्ट कन्फेन्सिनेजरहरूको चिनियाँमा ठुलो कुकीज रोल गर्नुहोस्।
अधिक कुकी व्यञ्जनहरू
सोर क्रीम संग सॉफ्ट शुगर कुकीज
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |