यी आधारभूत पुराना-चलेको शुगर कुकिजहरू एक किला-लेपित गिलासको तलबाट झरिएको छ। आकृति र बेक गर्नु अघि कम्तिमा कम्तिमा 2 घण्टाको लागि प्रशोधन गरिनु पर्छ।
कुकीज वर्दी आकारमा राख्नको लागि कुकी स्कूप प्रयोग गर्नुहोस्। टुप्पोको लागि नियमित वा ठूलो अन्न सजावट गर्ने कुञ्जी प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप मक्खन (नरम)
- 2 कप दाग
- 2 ठूला अण्डाहरू (राम्ररी पीडा)
- 2 चम्मच दूध
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3 कप / 13 1/2 औंस औंस (सबै उद्देश्य)
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: परिष्करणको लागि दानेदार चीनी वा ठूलो अन्न सजावट शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक बिजुली मिक्सर संग, मलाई मक्खी को मक्खन को मारयो। बिस्तारै बिस्तारै हराउनुहोस्। हराएको अण्डा, दूध र वेनिला निकाल्नुहोस थप्नुहोस्; मिश्रण गर्न हल
- अर्को कटोरामा, सबै उद्देश्यको आटा, पाक पाउडर र नुन जोड्नुहोस्। राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हल।
- धीरे-धीरे मर्मत मिश्रणमा आटा मिश्रण हल गर्नुहोस्। राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म मिक्स गर्नुहोस्।
- कटोराको आवरण गर्नुहोस् र 2 देखि 3 घण्टाको लागि चीनी कुकी आटा फ्रिज गर्नुहोस्।
- ओवनमा 375 एफ
- रेखा पेपरसँग रेखा बेकिंग पाना (हरू) वा तिनीहरूलाई हल्कासित जोड्नुहोस्।
- कुकी आटा माथि एक चम्मच चम्मच वा सानो कुकी स्कूपको साथ स्कूप गर्नुहोस् र यसलाई 3/4-इन्च बलमा राख्नुहोस्।
- तैयार ब्याक पानाको बारेमा 2 इन्च बिचको कुकी बलहरू राख्नुहोस्।
- एक गिलासको तलबाट ब्लाउन्डहरू बज्छ जुन मक्खनको साथ हल्का सास फेर्न सकिन्छ र दाँतमा डुबाइन्छ। चिनीमा गिलास हरेक पटक जब तपाइँ कुकी थिच्नुहुन्छ।
- 8 देखि 10 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस् वा किनारहरू हल्का रूपमा खारेज हुन्छन्।
- चाँडो ठिक गर्न रक्सीको कुकुरहरू कुञ्जी निकाल्नुहोस्।
लगभग 4 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- कुकीको आटामा 1/2 वटा चम्मचको अखरोट थप्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 122 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 29 मिलीग्राम |
| सोडियम | 148 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |