पोलिश गोभी, आलु, र बेकन क्यासरोल वा जिपीकिङ्क जे कापास्टका लागि यो नुस्खा , जाइमेनीक आई बोक्केक आराम खानाको उत्कृष्टता हो। यो हार्दिक मुख्य पाठ्यक्रम पकवान तीन अवयवहरु लाई जोड दि्छ पोल्स प्यार। लगभग प्रत्येक पूर्वी यूरोपीय देशसँग यस डिशको संस्करण छ। यो बेकन नष्ट गरेर गोभी साट गर्न मक्खन वा तेल प्रयोग गरेर शाकाहारी बनाइन्छ।
यहाँ पोलिश गोभी-आलु-बेकन क्यासेरालको ठूलो तस्वीर हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड diced बेकन
- 1 ठूलो प्याज प्याज
- 1 (2 1/2-पौंड) गोभी, कोरिड र कडा कटा
- 3 ठूलो रस्केट आलु, खुट्टा, 1/2 इन्च घन र काटिएको छ
- 1 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- 1/2 देखि 1 चम्मच काली मिर्च (वा स्वाद)
- 1/2 कप भारी क्रीम
- 1/2 वटा कप पोलिश कल्डरर या कुर्पियानका पनीर वा स्विस पनीरको टुक्रा टुक्रा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन तापक्रम 375 डिग्री। एक धेरै ठूलो ओवन प्वाइन्ट स्किलेट वा डच ओवनमा, कुरकुरा नभए सम्म जलाउन नसक्ने खालका बेकन। स्लट गरिएको चम्मच प्रयोग गरी बेकन हटाउनुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- यदि चाहियो भने, केही बेकन वोसो हटाउन सकिन्छ तर परम्परागत रुपमा, यसलाई बायाँमा राखिन्छ। प्याज वसामा प्याज र गोभी थप्नुहोस्, राम्रो मिश्रण। कबाबा पूर्ण रूपमा समाप्त भएको नभएसम्म कुकुर र लगभग 20 मिनेटमा अल डेन्टे हो। राम्रो निकास, आलु, काली मिर्च, क्रीम, र आरक्षित बेकन थप्नुहोस् र पूर्णतया मिश्रण गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- गोभी-आलू-बेकन क्यासेरालमा पनीर छिटो र पन्जा वा ओवन पिक्सेल ढक्कन संग कडा रूपमा लुगा बनाउनुहोस्। आलुमा 35 मिनेट वा आलु सम्म लगभग सकियो। आवरण हटाउनुहोस् र 10 मिनेट थप गर्नुहोस् र पनीर पिघ्न र सुनियो जब सम्म, र आलु निविदा हुन्छन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 463 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 87 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,318 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 27 जी |