यहाँ तपाईंको आफ्नै निजी पिज्जा बनाउनको लागि एक उत्कृष्ट नुस्खा हो। म तीन व्यक्तिगत पिज्जा बनाउन को लागी आटा तोड्न मन पर्छ, तर आटा पनि सानो पिज्जाको लागि चार भागमा खसाल्न सकिन्छ। प्रत्येक सानो पिज्जालाई चार टुक्रामा काट्न सकिन्छ, यो निद्रा रातको रातको लागि एक उत्कृष्ट नुस्खा बनाइन्छ जहाँ बच्चाहरूले आफैं पिसाबमा आफ्नै टाउको जोड्न सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच।
- सक्रिय सूखा खमीर
- 1 कप गर्म पानी (9 0 देखि 110 डिग्री एफ)
- 1/2 tsp। चीनी
- 1 चम्मच। नमक
- 2 Tbsp।
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2-1 / 2 कप रोटी आटा
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरा मा खमीर, पानी, चीनी, नमक, र तेल मा हलचल। आटा किन्न सकिन्छ कि बनाउन को लागी पर्याप्त आटा मा मिलाउनुहोस्। आटालाई बोर्डमा राख्नुहोस् र चाँडै 3 मिनेटको लागि घुमाउनुहोस्, यदि आटा धेरै चिपचिने घुमाउरो हुन्छ। कटोरामा ओटाई ग्लुने कटोरा र फ्लिप आटा माथि राख्नुहोस् ताकि आटा माथि हल्का चिकन हुन्छ। आवरण र आकारमा द्रुत, मसौदा-रहित ठाउँमा उज्यालो र लगभग 30 मिनेट लाग्न सक्छ।
- आटा तीन बराबरको भागमा विभाजित गर्नुहोस्। पिज्जा प्यान वा बेकिंग पाना मेटाउनुहोस् । ग्रीडे प्यानमा 9 9 इन्च सर्कलमा एक आटा भाग थिच्नुहोस्। चटनीमा राख्नुहोस् र चाहना राख्नुहोस्। लगभग 400 मिनेटको लागि 400 डिग्री फिजमा पाना पकाउनुहोस्, वा पिज्जा किनारहरू हल्का सुनहरा हुन्छन्। तपाईं सबै तीन निजी पिज्जाहरू पकाउन वा अन्य आटा भागहरू प्लास्टिकको भण्डारण बैगमा राख्न सक्नुहुन्छ र फ्रिज गर्न वा पछि प्रयोगको लागि फ्रिज गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 87 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 778 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |