तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1.5 पाउण्ड सेतो चकलेट
- 1 गर्न सक्दछ (14 औँ)
- 1/8 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 1 कप कटाएको क्यान्ड्डर चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8x8 इन्च केक प्यान तयार गर्नुहोस् यो यसलाई एल्युमीनियम पन्जामा लैजाने र गैर स्टिक खाना पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गरेर ।
2. मध्यम गर्मीमा एक भारी सॉसप्यानमा दूध र चकलेट जोड्नुहोस्। चिकनी र संयुक्त सम्म हलचल, र गर्मी देखि हटाउनुहोस्।
3. चेरी, वेनिला, र नुन जोड्नुहोस्, र संयुक्त रूपले संयुक्त रूपमा हलचल। तयार प्यानमा राख्नुहोस् र एक स्पटुलाको साथ माथि निलो पार्नुहोस्।
4. 1-इन्च चौकोरमा काट्नु भन्दा कोठाको तापमानमा (2-3 घण्टा) सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 82 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |