यो बादमा जोन फोड सच्चा हुन सजिलो छ! यो एक छिटो र सजिलो माइक्रोवेव चकलेट नुस्खा हो, कटाई नारियल र बादाम को टुकडे संग पैक, जस्तै एक बादम जोय कैंडी पल्ट जस्तै। फोच को आधार अमीर र चकलेट हो, अचम्म पिघ्न-मा-तपाईँको-मुख बनावट।
यो माइक्रोवेव चकलेट केहि मिनेटमा सँगै आउँछ, तर लोकप्रिय कैंडी पट्टीको दयालु संस्करण जस्तै स्वाद! तपाईं विश्वास नगर्ने कुरा केहि चीजहरू 10 मिनेटमा, आफ्नो आफ्नै भान्सामा, सामग्रीको एक मुट्ठी संग बनाइयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप अर्ध मिठाई चकलेट चिप्स
- 1 14-अज्जले दूध सङ्कलन गर्न सक्दछ
- 1/4 कप (4 चम्मच) मक्खन
- 1 टिस्प वेनिला निकाल्नुहोस
- 1/2 चम्मच नमक
- 1 कप तमाम बादाम, कोमल कटाई (म नमकीन बादाम को उपयोग गरिरहेको छ)
- 1/4 कप कपडा नारियल, विभाजित प्रयोग
यसलाई कसरी बनाउने?
1. 8x8 प्यान तयार गर्नुहोस् यो एल्यूमीनियम पन्जामा राखेर र नुस्खा पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गरेर।
2. ठूलो माइक्रोवेव-सुरक्षित कटोरामा, चकलेट चिप्स, कन्डिसन दूध र मक्खन मिलाउनुहोस्। एक मिनेट मा वृद्धि मा माइक्रोवेव पिघल सम्म, हरेक मिनेट पछि हलचल, कुल 2-3 मिनेट को लागि।
3. क्यान्सर चिकनी र राम्रोसँग मिल्दो नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्। वेनला निकाल्नु, नमक, बादाम र नारियल 1 कप थप गर्नुहोस्, र जबरजस्ती तिनीहरू वितरित हुन्छन् जब सम्म।
फोडा तयार प्यानमा राख्नुहोस् र यसलाई पनि तहमा सुधार्नुहोस्।
5. घाँटी को माथि मा शेष 1/4 कप नारियल छिड़कें र यसलाई घडी मा सेट गर्न को लागि हल्का प्रेस गर्नुहोस।
6. 1-2 घण्टा सेट गर्नको लागि फ्रिज फ्रिज राख्नुहोस्। एकपटक सेट गर्नुहोस्, 1-इन्च चौकोरमा काट्नुहोस् र कोठाको तापमानमा सेवा गर्नुहोस्। प्रशोधनमा दुई हप्ता सम्म अवाट्ट कंटेनरमा अधिक फोडा भण्डारण गर्नुहोस्। उत्कृष्ट स्वाद र बनावटको लागि, कोठाको तापमानमा यो चकलेटको आनन्द लिनुहोस्।
सबै फोड व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
सबै नरिवल कैंडी व्यञ्जनहरू हेर्न यहाँ क्लिक गर्नुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 63 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |