मलाई भुटानी लसुन hummus प्यार छ। म यसलाई अतिथिहरूको लागि सेवा गर्दछु जसले पारंपरिक हुसमस कहिल्यै नगर्ने वा Hummus मा tini को हेरविचार गर्दैनन्। यसमा एक धनी लसुन स्वाद छ जो भारी छैन - यो सही छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चक्कु / garbanzo सेन्स (15 औंस।)
- 2 चम्मच रस लसुन
- 1/2 चम्मच
- कागतीको रस
- 1 चम्मच जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच अयगानो
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक खाना प्रोसेसरमा , प्रक्रिया सेम, लसुन, जैतून का तेल , नींबूको रस र अयगानो सम्ममा वांछित स्थिरता सम्म सम्म।
2. यदि Hummus धेरै मोटाई छ भने, बस वांछित स्थिरता सम्म सानो वृद्धि (1/2 चम्मच) मा जैतून का तेल जोड्नुहोस्।
3. हावा पिटा रोटी , पिता चिप्स, वा सब्जियों संग पतला कटा अजवाली संग भुना हुआ लसुन लूस hummus को सेवा। भुटेको रातो काली मिर्च Hummus गर्म इटालियन रोटी को क्यूब संग राम्रो तरिकाले जान्छ।
4. Hummus अग्रिममा तयार हुन सक्छ दुई दिन यदि रेफ्रिजरेटर मा airtight कंटेनर मा भण्डारण। सेवा गर्न, माइक्रोवेवमा वा स्टोभेटपमा गर्मी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 143 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 81 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 7 g |