मेम्फिसमा, मासुले मासुको भन्दा महत्त्वपूर्ण घटकलाई मानिन्छ। अक्सर रिब्स मात्र एक रगड र बिना चटनी संग सेवा गरिन्छ। यसको मतलब यो बारबेक्यू रगतले मेम्फिस स्टाइल बारबेक्यू बनाउन सबै स्वाद प्रदान गर्न सक्छ। यो मलपारिका पेपर्रिकाको उदार भागको साथ सुरु हुन्छ र त्यसपछि तपाईले तपाइँको बार्बेक्यु बनाउन को लागी मद्दतको लागि थोडा मसालेदार तर निश्चित रूप बाट बचत प्रोफाइल प्रदान गर्दछ। यो मेम्फिस रूब विशेष गरी पस्समा राम्रो छ तर कुनै पनि स्वादयुक्त मासुमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप / 120 एमएल पेपरिका
- 1/4 कप / 60 एमएल लसुन पाउडर
- 1/4 कप / 60 एमएल
- हल्का मिर्च पाउडर (गर्मी वा ढिलो गर्न को लागी मध्यम वा गरम प्रयोग गर्नुहोस्)
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर नमक
- 3 चम्मच / 45 एमएल काली मिर्च
- 2 चम्मच / 30 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर अजगर बीज
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- ब्राउन सुगर
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे अयगानो
- 1 चम्मच / 15 एमएल सूखे थिम
- 1 चम्मच / 15 एमएल घाम
- 2 चम्मच / 10 एमएल सुक्खा सरस
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर ग्राउंड कोर
- 2 चम्मच / 10 मिलीलीटर मैदान allspice
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू सँगै मिलेर मिलेन। एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्। यदि ठुलो, सुक्खा ठाउँमा राखिएको छ भने 6 महिना सम्म भण्डारण हुन सक्छ।
- प्रयोग गर्नका लागि, रिब्स भन्दा माथि उकालो लाग्नुहोस्। सामान्य नियम भनेको छ कि लीक सही मात्रा हो।
यस रूबलका लागि प्रयोग गर्नुहोस्:
- स्मोकरमा बारबेक्यू रिब्स
- एक कोइराला ग्रिल मा बारबेक्यू रिब्स
- एक ग्याँस ग्रिल मा बारबेक्यू रिबन
- ओवनमा बारबेक्यू रिब्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 34 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,379 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |