Vindaloo masala मसालेदार पेस्ट को रूप मा सामान्य रूप मा भारतीय पोर्क करीरी व्यंजनहरुमा प्रयोग गरिन्छ, तर यसले चिकन संग राम्रो को स्वाद गर्दछ। यो नुस्खा एक भान्सा तयार गर्न को लागि पर्याप्त Vindaloo मसलाले बनाउँछ चार। गोवा मा विन्डलू एक लोकप्रिय पकवान हो, दक्षिण पश्चिम भारतीय तट मा एक राज्य। "मसाला" हिंदी शब्द "सीजन" को लागि हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो प्याज, कटाई
- 1 चम्मच। लसुन पेस्ट
- 1 चम्मच अदरक पेस्ट
- 1 चम्मच
- garam masala
- 4 सूखे लाल मिर्च, टोस्टड
- 2 चम्मच। धनिया बीज बीउड
- 1 चम्मच
- cumin
- बीउ , टोस्टड
- 6 देखि 8 कालो मिर्च कर्नर
- 2 चम्मच सफेद सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- सिरका छोडेर सबै अवयवहरूलाई एक प्रोसेसरमा राख्नुहोस्।
- एक समय मा सिरका थोपा जोड्नुहोस् जब तपाईं अवयवहरूलाई मोटो, सुचारु पेस्टमा राख्नुहुन्छ।
- तुरुन्तै मसाला प्रयोग गर्नुहोस् वा फ्रिजमा सफा, सूखी कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 64 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 54 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |