नींबू couscous एक सरल र सबै भन्दा स्वादपूर्ण couscous व्यञ्जनहरु मध्ये एक हो। जबकि केहि मान्छे भान्सा मा नयाँ चीजहरु को कोशिश को बारे मा नर्वस हो, यो नुस्खा धेरै खाने को लागि को रूप मा यो धेरै खाना को लागि एकदम सही साइड डिश बनाइनु पर्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- तत्काल couscous
- 2 चम्मच
- कागतीको रस
- 2 चम्मच
- नींबू ईश्वर , ग्रेटेड
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 32 ओज। कुखुराको भाँडा, कम सोडियम हुन सक्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एक माध्यम सस बर्तन मा, चिकन भाइरस, नींबू रस, र नींबू को उत्तेजना ल्याइयो।
2. एक मध्यम कटोरा मा, कुखुरा र नुन जोडिएको। कुखुरामाथि उबलिएको भाइरस खानुहोस् र बस्न अनुमति दिइन्छ, 10 मिनेटको लागि कवर, वा भाइरस अवशोषित नभएसम्म।
एक काँधका साथ फ्लाफ couscous र तुरुन्त सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 186 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 353 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |